Відгуки та розповіді про готелі Азербайджану

Розповіді туристів про Азербайджан додати розповідь
Азербайджан. Гябяля – Шекі. У вересні.
Азербайджан. Гябяля – Шекі. У вересні. На початку вересня виникла потреба з'їздити на північний захід Азербайджану до Закатали. Вирішив попутно відвідати та цікаві місця.
 •  6 років тому
Спекотне бакинське літо!
    Літо-спекуй-вітер-і гучно-гарячі бакинські хлопці! Напевно так, коротко, можна охарактеризувати це місто зараз! Були в Баку три дні восени минулого року, дуже незвичайний-красивий, чистий, весь у мармурі.
 •  6 років тому
Екскурсійний тур гірським районом Кусари
Високо в горах, на півночі Азербайджану, розкинулося чудове місто Кусари. Флора і фауна кусарського району дуже різноманітна та багата. До уваги туристів буде запропоновано кілька екскурсійно-туристичних напрямків по горах та подорож до гірськолижного туристичного центру Шахдаг.
 •  6 років тому
Поїздка до міста Кусари
    Високо в горах Азербайджану на півночі країни, біля підніжжя Великого Кавказького храбта, розкинулося прекрасне місто Кусари. Флора та фауна цього району дуже різноманітна та багата.
 •  6 років тому
Екскурсія на грязьові вулкани Азербайджану з Гобустану
Цей тур можна сміливо віднести до розряду екстремального туризму. За кількістю грязьових вулканів Азербайджан посідає перше місце у світі. В Азербайджані знаходиться близько 65-ти відсотків з усіх грязевих вулканів, що є у світі.
 •  6 років тому
Північно-Захід Азербайджану - Закатала- село Лякіт (Гах) водоспад Мамирли
З'явилася можливість з'їздити на північний захід Азербайджану, місто Закатала. Місто розташоване за 390 км (6 годин їзди) від Баку на шосе Баку - Шекі - Кордон з Грузією, поїхав через Шемаху, Гябяля, Огуз, Шекі, Гах.
 •  7 років тому
Екскурсійний тур гірськими районами Азербайджану
Після того як гості ознайомляться з гостинною столицею Азербайджану - містом Баку, їм пропонується індивідуальна поїздка мальовничими районами країни. Усі переміщення проводяться на комфортабельних автомобілях.
 •  6 років тому
Свято весни – Новруз Байрам у Баку
Новруз (від перського — «новий день»), — свято нового року за астрономічним сонячним календарем у іранських та тюркських народів. Новруз є національною традицією, яка не має прямого відношення до ісламських звичаїв.
 •  7 років тому
Вихідні у Баку
Вирішили полетіти на 3 дні до Баку (з 1 по 3 серпня). Поїздку було заплановано, я до неї ретельно підготувалася. Враження залишилися неоднозначними. Вирішили відпочити за повною програмою та зупинилися у найдорожчому та найкрасивішому готелі Fairmont Baku.
 •  10 років тому
Баку – мої враження
Доброї доби Вам панове читачі, Ось вирішив написати відгук про Баку, раптом комусь допоможе. За обов'язком служби треба було їхати до Баку, Азербайджану. Після Нового Року хотілося відпочити, а ні!
 •  12 років тому
Показати ще »