Запитання про Боснію та Герцоговину

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання
34 підписники будуть
повідомлені про запитання

Запитання на тему «Документи та кордони»
Як зрозуміти наступне формулювання: "Тепер росіяни можуть проживати на дружній землі 30 днів кожні два місяці з першого перетину кордону без оформлення"
Як зрозуміти наступне формулювання: "Тепер росіяни можуть проживати на дружній землі 30 днів кожні два місяці з першого перетину кордону без оформлення"
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Підписатися
4 підписника  • запитав 2016-10-186 років тому
Відповіді  •  4
аватар klichko
Обмежується частота перетину кордону безвізового відвідування. Перебувати на території БіГ зможете до 30 днів, а повернутися в країну лише через 60 днів з моменту в'їзду
аватар ollennka
Частота не обмежується. Кожні 2 місяці можна перебувати в країні не більше 30 днів, а за скільки приїздів Ви ці 30 днів там пробудете, не має значення.
аватар mishatour
ollennka, Ви маєте рацію. Частота не обмежується. Наприклад, в Ізраїлі можна перебувати 90 днів на рік. Відлік року починається з дати приїзду та закінчується цією датою наступного року. Головне не більше дозволених днів у зазначений період. У кожній країні свої періоди та терміни перебування, а робиться це головним чином для того, щоб запобігти нелегальній праці громадян іншої країни.
аватар ollennka
Щиро кажучи, несподівано для Боснії. Що там росіянам робити 30 днів кожні два місяці? Екскурсійки на тиждень, а моря вважай, що ні. Економічних зв'язків начебто теж особливих немає.
аватар
Відповім на інші запитання про Боснії та Герцоговині
Додати фото
Завантажується...
Фото завантажено
×
Усі запитання
ще