Відгуки та розповіді про готелі Бельгії

Розповіді туристів про Бельгію додати розповідь
Давня мрія справдилась!
Ми туристи з великим досвідом подорожей самостійно – на авто, на літаку, на поїздах, втім,  по-різному, і багато де були, але мрія про БРЮГГА І ГЕНТА все ніяк не здійснювалася, щось весь час не давало нам туди поїхати.
 •  4 роки тому
Казковий Брюгге
Затишок, краса, чистота, КАЗКА. Дуже рекомендую Старе місто
 •  6 років тому
Останні промінчики Бенілюксу: Брюссель і Люксембург (продовження).
  Перефразуючи Леоніда Гайдая в його знаменитій комедії, моє враження про Брюсселя склалося так  «Брюссель – місто  контрастів».   З одного боку – це адміністративна столиця Європи та королівства Бельгії, де розташований Європарламент, тобто.
 •  6 років тому
Бельгія. Шедеври архітектури та шоколадно – пивна насолода!
  Бельгія  - це рай для пивних гурманів і шоколадних ласунів!   Якось так повелося, що Бельгія не особливо користується популярністю у туристів, на відміну від тієї ж Франції, або Нідерландів.
 •  6 років тому
Подорож по західній Європі 2017 року.
Бельгія Частина 1. Польща та Нідерланди Частина 2. Париж Частина 3. Бельгія Ця частина подорожі називалася “Пивний тур”. Все-таки бельгійське пиво круте. Та й взагалі про красу далекої Бельгії вже стільки всього оспівано, що не терпиться її побачити.
 •  7 років тому
Гентські дні
Одним із дуже красивих та цікавих міст Бельгії варто відзначити Гент. Його часто порівнюють з куди популярнішим Брюгге: архітектура дуже схожа, канали знову ж таки, човники, велосипедики, милі жителі.
 •  8 років тому
Є ще незвичайні міста!
Довго міркувала чи описувати ці незвичайні місця? Особливо те й написати нічого, крім цілковитого захоплення, що доходить до повного ступору. Слів немає-одні захоплення. Просто розмістити фото, не дуже цікаво, та їх і небагато (наслідки ступору).
 •  10 років тому
Показати ще »