Відгуки та розповіді про готелі Болгарії

Розповіді туристів про Болгарію додати розповідь
Болгарія 2021. По містах та курортах!
Як легко і просто планувати подорожі під час епідемії, раніше потрібно було вибирати серед двох сотень країн, куди і коли вигідніше, якими авіалініями летіти і де робити пересадку.
 •  3 роки тому
Як прорватися в Болгарію у 2020 році, або Подорож із Харкова до Болгарії на автомобілі
ХАРКІВ-ОДЕСА У цьому божевільному 2020 році ми планували одне, а виходило нічого. . . Ми відмовлялися від бронювання, бо кордони були закриті та українців не приймали за кордоном.
 •  4 роки тому
Гірськолижні страждання, або Зимові забави
Банско – у гори чи в бари? Захотілося мені на лижах покататися. Над тим, куди ж вирушити, навіть думати не було – мої болгарські друзі та колеги з літньої роботи на Сонячному березі вже кілька тижнів наполегливо запрошували приїхати до них у Банско, популярний гірськолижний курорт у Болгарії: «Тут ...
 •  4 роки тому
Sunny Beach 2019: танці та робота
В інтернеті рекламується тренінг – створи свій авторський йога-тур Болгарією, ну, якщо ти там живеш, зрозуміло. Ну, а коли ти приїжджаєш туди працювати – ось ти там і живеш чи як?
 •  5 років тому
Про Болгарію
З кожним роком, приїжджаючи на С. берег, доводиться відзначати зміни, і не на краще. Будуються і будуються нові готелі, будинки:  п'ята, шоста лінії, немає місця – будують на схилах гір, вирубують зелені зони, зводять несмачну будівлю на 12 поверхів.
 •  5 років тому
Поїздка до Болгарії
Хочу поділитися з тими, хто збирається поїхати в болгарію на відпочинок. Зазвичай я ніколи не пишу відгуки, але в цьому випадку взагалі накипіло. Розповідь піде про відпочинок у Варні, Бургасі, Созополі, Помор'ї, Несебрі.
 •  5 років тому
Курорт Балчик і трохи довкола
У містечку Балчкік  все дуже просто, душевно, доступно, трохи по-радянському. Але це зовсім не псує загального враження. Туристичний сезон починається після 15  червня,   до цієї дати ще мало туристів, і багато що не працює.
 •  5 років тому
Болгарские страсти-мордасти, или Как я провела лето 2018
Привет всем, мои дорогие читатели, и постоянные, и, надеюсь, новые! Прошу прощения, что давно не радовала своими россказнями, хотя, как я вижу, мои тексты живут потихоньку, и даже в конкурсах участвуют без моего ведома))) Ну, это даже хорошо.
 •  5 років тому
Чудовий відпочинок
Вперше з дружиною їздили в Болгарію на відпочинок- дуже сподобалось! Мед.страховки і зел карта на авто зробили заздалегіть (1350грн.). Кранево і готель Бель-вью обрали з відгуків в інтернеті, місце шукали тихе, спокійне, без дискотек і п'яної молоді- і вгадали.
 •  6 років тому
НАЙПРАВИЛЬНИЙ ВІДГУК
Болгарія - країна чудова! Чи це про Молдову? Загалом, ми вирішили мотонуться в Болгарію в Огляд. Оскільки з Одеси немає прямих рейсів як, кажуть, із Москви за 100 баксів туди й назад, тому вирішили розглянути варіант автобусного туру та самостійного пошуку Готелю.
 •  6 років тому
Показати ще »