Відгуки та розповіді про готелі Албени

Розповіді туристів про Албену додати розповідь
Нам сподобалося
Вирішили ми поїхати на відпочинок до Болгарії на олл інклюзів. Вибрали турагентство Реноме та турагента Галину, за відгуками матусь з молдавського форуму мама. мд. Ми вперше в Болгарії та взагалі вперше за програмою "все включено".
 •  3 роки тому
Хороший готель. Приїдемо наступного року знову
Цього року відпочивали в Африці, місяць тому повернулися після 2-тижневого відпочинку з Іспанії. Вирішили на кілька днів виганяти в Альбену. Прочитали відгуки, у тому числі і від людей любителів писати гидоти та вибрали цей готель.
 •  5 років тому
Албена приємно порадувала
Відпочивали у Болгарії вперше та залишилися задоволені. Готель Компас 3* виявився дуже пристойним. Номери в стилі пострадянського модернізму, але меблі нові, матраци відмінні, техніка працює.
 •  5 років тому
Готель непоганий, табір не рекомендую
Сам готель непоганий, але організація табору нікчемна! Дуже одноманітне меню, мало овочів та фруктів, часто незрілі. Жодних заявлених активностей (гуртки/секції) немає, хамське, наплювальне ставлення "вожатих".
 •  5 років тому
Отзыв об отеле Добруджа
Нам запропонували такий готель в агенції. Недоліків по номеру у нас не було, заселення пройшло нормально. Готель на 1й лінії. Поруч багато магазинів та ресторанів. Ми оплачували шведський стол, то все було досить багато та смачне.
 •  4 роки тому
Отзыв об отеле Добруджа
Мені цей готель порекомендував мій туроператор, але я залишилась задоволена цим готелем. Чудово пройшло заселення, гарний надали номер. Тут гарна територія, чудовий пляж та море.
 •  5 років тому
Дуже брудні номери
Відпочивала у цьому готелі з мамою. Більше 3* даному об'єкту я б не дала. Якщо ви приїхали в готель вночі або рано вранці, раджу доплатити за раннє заселення (нам пропонували), тому що раніше 14:00 вас принципово не заселять.
 •  5 років тому
Нам дуже сподобалось
Вибирали відпочинок саме у Болгарії, тому що вона нам дуже сподобалася. На цей раз обрали закритий курорт в Албені і не пошкодували. Було дуже класно! Цей курорт для відпочинку з дітьми!
 •  5 років тому
Дуже не рекомендую цей табір!
Дуже не рекомендую цей табір! Харчування дуже одноманітне, мало овочів, фруктів, часто незрілі. Жодних заявлених гуртків/секцій, вранці 1.5 години море, увечері - басейн.
 •  5 років тому
Хороший готель
Готель із сучасним свіжим ремонтом та меблями. Персонал відмінний, прибирання номерів щоденне і дуже гарне, щодня зміна рушників, раз на 3 дні ліжка. Їжа завжди свіжа, багато свіжих фруктів та овочів, голодними не були ніколи.
 •  5 років тому
Показати ще »


Ще про Албену