Поїздка до Болгарії

19 липня 2019 Час поїздки: з 08 липня 2019 до 20 липня 2019
Репутація: +5
Додати до друзів
Написати листа

Хочу поділитися з тими, хто збирається поїхати в болгарію на відпочинок. Зазвичай я ніколи не пишу відгуки, але в цьому випадку взагалі накипіло. Розповідь піде про відпочинок у Варні, Бургасі, Созополі, Помор'ї, Несебрі.

1. Обслуговування жахливе, таке відчуття, що ви їм усім, що щось повинні, сам по собі народ дуже неприємний і недружелюбний. У супермаркеті касир скануючи продукти почав їх кидати наче це сміття якесь, потім при оплаті він взяв мою карту з рук (на мою зауваження що карта безконтакна, він посміхнувся і не випускаючи кату з рук почав пробивати чек. На мою вимогу повернути карту він шпурнув її в мій бік. Я відповідно почав йому грубити і якби не менеджер який встиг підбігти вчасно я б йому втягнув прямо там. з рук Це один із прикладів, описувати все не має сенсу.


2. за цінами. Все дуже дорого, поїздка з сім'єю з 3 людей обійшлася приблизно 190000р. За ці гроші я міг би отримати сервіс та відпочинок набагато краще, навіть у тій же сраній Туреччині. Середній чек на сім'ю з 3 осіб один раз поїсти в більш-менш пристойному місці 50-60 лев, це десь 2300-2400 р. і це досить скромно поїсти. Їжа не смачна, вони навіть не вміють куховарити свої національні страви. Скрізь намагаються розвести. Таксисти це бляха, домовляйтеся за ціною відразу і щоб вона була остаточна. Торгуйтеся з місцевими водилами та збивайте ціну. На написання цього відгуку мене спонукало повне розчарування від відпочинку, щоб ті люди, хто збирається поїхати відпочивати в цю країну, добре подумали. . . а чи варто?

3. Ну і трохи позитиву)), якщо все-таки зберетеся їхати в цю країну, рекомендую Созополь замок Равадиново. Це єдине місце, яке реально вражає. Дуже красиво, в сам замок ви не потрапите, там йде ремонт, але зможете погуляти по території. Ціна питання 20 лев з особи, це десь 750-800 р.

4. Поряд із замком аквапарк, на картинках все виглядає красиво, за фактом нічого особливого. Тому витрачати час та гроші на сумнівне задоволення не варто.

Ну ось у короткий час якось так. Всі ті, хто пише захоплені відгуки про Болгарію, мабуть, не розуміють що таке нормальний сервіс. Я розумію що зараз підуть коментарі типу: не туди поїхав..., не пощастило..., не вмієш відпочивати і т. д. Так от для таких товаришів одразу відповім: я об'їздив практично весь світ і на власному досвіді знаю що таке гарне гідне обслуговування та комфорт.

Підсумок: клімат приємний, море середньої паршивості, пляжі погано, брудно, не прибирають, скрізь бички від сигарет (курять все і скрізь) не повірите. . . , в акварарці болгарин садить дітей у ватрушки та в роті сигарета. . . , це бляха. . .

Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Щоб додати або видалити фотографії в розповіді, перейдіть до альбом цієї розповіді
Коментарі (14) залишити коментар
Показати інші коментарі …
аватар