Відгуки та розповіді про готелі Бургаса

Розповіді туристів про Бургас додати розповідь
Цілком звичайний готель
Був у Акві, коли заїжджав у Бургас у справах. Що можу сказати? Звичайний готель, нічого надприродного тут немає, персонал не халатно ставиться до своїх обов'язків і як результат тут досить чисто і затишно.
 •  8 років тому
Нормальний готель. Ось рівно на три зірки – не більше.
Вибрали Болгарію, бо були в Албені (Варна) у 2003 році, і нам там сподобалося. "Атлантіс" знаходиться у м. Бургас у кварталі Сарафово. Прямо поряд із аеропортом. До речі, аеропорт анітрохи не заважає.
 •  9 років тому
Дуже погана звукоізоляція сусідів чути, як у себе в номері. немає жодного відпочинку
Заселення пройшло швидко, сервіс ненав'язливий, сніданки не різноманітні, але не будете голодувати. РОЗМІЩЕННЯ ВІДМІННЕ. У номерах забирають нормально. Сильно напружує повну відсутність звукоізоляції.
 •  10 років тому
Краще за всіх...
За час автобусного туру Румунія-Болгарія-Туреччина зупинялися в 5-ти готелях. З них "Аква" був найкращим. І особливо запам'ятався чудовим сніданком. Після турецьких сніданків великий вибір страв просто приголомшив.
 •  11 років тому
Фото репортаж Сарафово, Болгарія
Відпочивали ми три подружки в період з 21 червня 2012 року по 1 липня 2012 року. Готель 100% сімейного типу. У період нашого заїзду були лише сімейні пари із дітьми. Розваги відсутня, хоч дискотека і є, але вона не працювала принаймні в той період, коли ми були тут.
 •  12 років тому
хороший готель
Були в турі "Таємниці Близького Сходу. Ночували в Бургасі в готелі "Аква". Готель хороший, номери чисті, сантехніка класна, в номерах не душова а ванна, годували дуже добре, особливо після турецької їжі!
 •  12 років тому
Не раджу зупинятися у готелі Fors (Бургас)
Перше враження – не комфортабельний, але чистий невеликий готель. Номери прості, без телефону, без бару, але для ночівлі цілком підійдуть. Вранці - сніданок, вечеря-зі знижкою 15%.
 •  12 років тому
Пристойний готель
Відпочивав у цьому готелі з 28 лютого до 7 березня 2011 року. Готель сподобався, хоча немає басейну, ні спа, ні джакузі. Готель "бере" іншим: розташуванням (центр міста та поряд з набережною), чистотою та порядком, точною роботою персоналу.
 •  13 років тому
Найгірший готель
Готель Бургас знаходиться в самому центрі міста, тому, мабуть, його "пхають" турагенти. На 1 поверсі готелю знаходиться казино, в якому дим від цигарок стоїть такий, що очі з'їдає.
 •  13 років тому
відпочинок в Атлантісі
Готель збудований непогано, прибирання та зміна білизни була вчасно. Проте якість відпочинку й іншим. 1. часто ночами пахло каналізацією-ми закривали балкон. т. к. запах був сильний.
 •  14 років тому
Показати ще »


Ще про Бургас