Відгуки та розповіді про готелі Єленіте

Розповіді туристів про Єленіте додати розповідь
готель не відповідає і не вартує своїх грошей!
1) готель знаходиться на відшибі від цивілізації, поблизу немає нічого, один супермаркет з космічними цінами і типу базар на 5 кіосків 2) заявлений безкоштовний Wi-fi, перукарня/салон краси, обмін валют-ні від слова взагалі 3) кондиціонер – його немає, є загальна система на весь готель, яка працює т...
 •  8 місяців тому
Жахливий, старий готель, халатне відношення до туристів
Готель - жахливий, номери каштані, бруд, сморід, антисанітарія. Їжа - окрема історія, її було вкрай мало, не якісна, карточка фрі, нагетси. . напої - розведені красителі.
 •  8 місяців тому
Жах
Добрий день, готель жахливий. Персонал і обслуговування на найнижчому рівні. За всі десять днів перебування, рушники змінили один раз, на зауваження адміністрація не зреагувала.
 •  1 рік тому
Жахливий готель..
D? вирости м? тільки j? там теж сонце, а ти? бу? io послуги та персонал...li? desys...Після прибуття о 9 год. не тільки вранці? дозволити? а? кімната? , але там не вказано куди можна піти з дітьми?
 •  2 роки тому
Рейтинг цього готелю ще з минулих часів, нинішній стан не відповідає ціні
З номера вид на море, берег в 50 метрах, запах моря чути в номері. Можна було їсти у їдальні, якщо були місця на вулиці (терасі). Територія Оцінка: 4 Територія велика. Відпочинок сімейний у нас двоє дітей у віці 6 та 0.
 •  3 роки тому
Дуже втомлений готель
Що я можу сказати, дуже шкода що ми вибрали цей готель, тут крім моря та території немає нічого! ! ! Їжа - все несмачне і холодне, курка тухла, риба сира ми намагалися приходити в різний час, але їжа завжди холодна, навіть уранці яйця смажені холодні!
 •  3 роки тому
Не тягне на ті відгуки, що були раніше
Вибрали готель за кілька днів до від'їзду. Тому що через коронавірус відгуки про попередній готель за 2020 стали жахливі. На двох дорослих не в сезон ціна проживання та харчування приблизно 75 євро.
 •  3 роки тому
Готель загалом сподобався, але є нюанси
Ми з друзями відпочивали на початку вересня, у період лютування пандемії коронавірусу, тому це наклало свій відбиток на загальні враження. Було неймовірно порожнім і безлюдним.
 •  4 роки тому
Хороший готель. Не всі номери мають вид на море
Повна відповідність ціна-якість. Чудове харчування. Входить до комплексу "Вікторія груп", тому можна користуватися практично всіма послугами, незалежно від готелю проживання.
 •  5 років тому
Відгук про готель Zornitza Sands
Готель на першій лінії, ми в Болгарії не вперше і знаємо, що навіть у 5терок бувають платні пляжі, у цього готелю пляж свій, нічого платити не треба, лежаків завжди вистачає, є басейни.
 •  4 роки тому
Показати ще »


Ще про Єленіте