Відгуки та розповіді про готелі Сонячного берега

Розповіді туристів про Сонячний берег додати розповідь
Ложка дьогтю чи меду?
Довго не вибирали і розплатилися за це миттєво зіпсованим настроєм. Але по порядку. . . Путівку купували за системою все включено на 7 днів із 10 п 17 вересня. Ніч не спали, прилетили до Бургаса вранці, в готелі були о 9.
 •  8 місяців тому
Дуже гарний готель, але багато дітей
Відпочивала одна, заселилася дуже швидко, хоча приїхала завчасно заселення, номер був готовий, одразу видали браслет і можна було користуватися всіма послугами. Велика територія готелю, доглянута, пальми зростають.
 •  8 місяців тому
Гарний готель для комфортного відпочинку
Відпочивали в готелі Star на Сонячному березі у серпні 2021 р. сім'єю з семи осіб (5 дорослих та 2 дітей). Відразу скажу, що в цьому готелі нам сподобалося все. У нас було два шикарні номери на третьому поверсі (студія та двомісний) з величезними балконами, з яких відкривався чудовий вид на море.
 •  9 місяців тому
Брудно дуже
Розташування супер. Кімната прокурена. Туалет у прямому значенні слова засраний. За 7 днів так і не помили. У "ресторані" не вистачало столів. Столи також не дуже чисті. Парковка маленька і за яким її критерієм пропонують не зрозуміло.
 •  9 місяців тому
Близько до моря! Це найголовніше!
Хороша нічліжка для людей, які переночували та пішли у своїх справах. Ще й годують уранці). У номері маленький холодильник і старенький телевізор, телевізор ми не включали.
 •  9 місяців тому
Не радимо
Цей готель не тягне на чотири зірки. На рецепції до ладу нічого не пояснюють. Наприклад, нам не пояснили, що світло в номері неможливо увімкнути, доки не буде вставлено металевий брелок на ключах у спеціальний відсік.
 •  9 місяців тому
Огидний готель! Дуже не рекомендую
Відпочивали сім'єю з 5 осіб, з нами була дитина 2 роки. З їжі нічого не підійшло дитині, доводилося ходити в кафе і ресторани, щоб нагодувати дитину, хоча брали все включено, саме для того, щоб не думати про їжу.
 •  10 місяців тому
Якщо ви любите пляжний відпочинок та море, вам не в цей готель
Зараз відпочиваємо у цьому готелі. Готель добрий, але багато мінусів. Головний мінус готелю - чоловіча частина персоналу. Ліниві, роблять вигляд, що тебе не розуміють, хоча намагалися говорити з ними російською, англійською, французькою, іспанською.
 •  10 місяців тому
Не рекомендую, ставлення жахливе до гостей
Якщо хочете зіпсувати відпочинок, ласкаво просимо саме сюди! Шезлонги платні та займати їх потрібно з 5.00 ранку! Біля басейну ніколи немає місць! Паркінг платний - місць немає, якщо дуже хочеш, щоб машина стояла не 5 км від готелю, а ближче, треба заплатити хамовитому паркувальнику, який спілкуєтес...
 •  10 місяців тому
Рекомендую готель ВСІМ, хто вирішить тут зупинитися
Відпочивала у липні 2021 року. Запропонували в агентстві готель, бо був на акції – 40% знижка. Приїхала о 5 ранку: погодували сніданком і поселили не о 14, а о 12! Готель чистий, затишний (сімейного типу), невеликий.
 •  10 місяців тому
Показати ще »


Ще про Сонячний берег