Відгуки та розповіді про готелі Сонячного берега

Розповіді туристів про Сонячний берег додати розповідь
Не раджу …
Площа готелю, супер Багато басейнів Кухня смачна На цьому із плюсів ВСЕ Нудно, аніматорів «0», для дітей нудно, так само і для дорослих Клієнтоорієнтованість відсутня! Ніхто не показав, що та де знаходиться Тільки під кінець довідалися, що є окремий пляж від готелю!
 •  3 тижні тому
Готель гарний ,але не без казусу
Сам готель чудовий, персонал шикарний окрім прибиральниць, на 3й день єлі змусили змінити постіль, балкон не прибирали 5 днів взагалі та щей в додачу пропав дитячий зелений костюм з номеру.
 •  6 днів тому
Гарний готель ,заслуговує на свої 3 зірки
1. Зустріч працівниками рецепції готелю несподобалась, якби самі не запитали коли можна посилитись то сиділи б на рецепції ще до вечора, що дуже не сподобалось. Готель економ варіант, але номери частенько, вода є постійно і тепла в душі, рушники та постіль міняли кожні 2 дні.
 •  5 днів тому
Повне розчарування
Готель Bleak Sea ніяк не відповідає вимогам 3*, але про все по порядку. Ми заселилися в номер економ, в душі-шторки немає, вся вода ллється і на унітаз і на все навколо, через 3 дні на наше прохання принесли ганчірку, якою ми регулярно витирали (2 рази на день) і сушили її.
 •  2 тижні тому
Чудовий відпочинок!
Відмінно відпочили з онуками вже втретє, мої 2 відгуки - нижче, тут же, не повторюватиму. Цьогорічна анімація була слабшою, вечірнє диско - невиразним, з якимось боязким чепушилою ведучим.
 •  2 тижні тому
Чудовий готель!
Відпочивала з онуками в цьому готелі вперше, сподобалося всім, приїдемо наступного року (як тільки забудеться жахіття митниці Дуранкулак). Особливо сподобалися дітям різноманітність басейнів та гірок, водних конструкцій і саме тим, що діти самостійно справляються зі спуском, а дорослим не потрібно...
 •  2 тижні тому
Хороший отель , розположення біля моря є великим +
Вибирали отель щоб був біля моря, цей повністтю відповідає запиту, з номера було видно море : ) Номери невеликі, але є все необхідне і навіть більше : телевізор, холодильник, прибирання кожного дня, заміна полотенець кожного дня, навіть якщо не просиш))) В номері є всі аксесуари для душа ( гель, шам...
 •  3 тижні тому
ВІДГУК 2024
Готель вибирався дуже швидко, він співпав по бюджету - датам-виїзду і настрою, бо за 3 роки нашого життя, завдяки *осіїї, ментальне та фізичне здоров'я пішло з хати. Але зараз про готель.
 •  3 тижні тому
Номер гарний. Вайфай у номерах не працює
Чудовий готель. Дуже хороший персонал усміхнений, доброзичливий, завжди готовий допомогти. Все завдяки менеджменту готелю. Управляюча дуже приємна, сувора, але справедлива, завжди на місці, контролює все, від прибирання, заселення номерів, сервісу в ресторані.
 •  2 тижні тому
Тверда трійка
Персонал привітний та усміхнений лише для заможних туристів. Якщо не купуєте у них інтернет, не міняєте гроші та не харчуєтесь додатково у ресторані, на вас будуть дивитися "з під лоба" та вітатися скрізь зуби.
 •  9 місяців тому
Показати ще »


Ще про Сонячний берег