Чудовий відпочинок!

Написано: 24 червня 2019
Час поїздки: 16 — 20 червня 2019
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку; Для бізнес-поїздок; Для сімейного відпочинку з дітьми; Для відпочинку з друзями, для молоді
Ваша оцінка готелю:
10.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 10.0
Сервіс: 10.0
Чистота: 10.0
Харчування: 10.0
Інфраструктура: 10.0
Прекрасний готель та чудовий відпочинок! Погоджуся з попереднім відгуком Олени (Toloshnaya) і не повторюватиму нижче написане. Проте пляжний рушник видають за карткою і назад його здаєш за картку. Втрата картки – 15 лева. Готель хоч і без розкоші, але гарна та злагоджена робота всього персоналу – не те, з чим часто зустрічаєшся, за що Лагуні Парку великий плюс.
Харчування, як вже було сказано іншими користувачами, чудове! Все смачно, окремо відзначу апетитну подачу: кухарі готують у гостей готелю на очах, це своєрідне шоу. За чотири ночі, що ми провели в готелі, окрім всього всього смачного, були мідії, восьминоги, кальмари, суші (азіатський вечір), салат з авокадо, стейки лосося та ще дуже смачні сири (і дор блю у т. ч. ) . Немає слів, чудовий рівень, просто молодці! Морозиво вже написали, що смачне? ))) Дуже! Видів 5-6.
І чудовий аквапарк. Внучці 7 років плавала скрізь, у всіх басейнах, крім "Октопуса" для найменших. На дорослі слайди тих, хто нижчий за 1м 30 см, без супроводу не пускають. Так що спускалися з гірок разом, було дуже добре.

Нас розмістили в блоці В на 6-му поверсі з видом на аквапарк, це звичайно нам теж дуже сподобалося, тому що нашою метою не було відпочити в тиші: ми до Лагуни Парку пожили в тиші Святого Власа, і нам цього вистачило. Звукоізоляція в номері непогана і штори щільні, денний сон був міцним і спокійним, аквапарк шумний і класний, година моря з ранку, харчування просто чарівне, а що ще потрібно першокласниці, щоб добре відпочити на морі?
Готель прекрасний для неспокійного сімейного відпочинку: ) Ну і любителі спокійного відпочинку його оцінили, судячи з відгуків нижче.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал