Гарний готель, але не тихий.

Написано: 24 липня 2017
Час поїздки: 21 червня — 5 липня 2017
Кому автор радить готель: Для сімейного відпочинку з дітьми; Для відпочинку з друзями, для молоді
Ваша оцінка готелю:
7.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 8.0
Сервіс: 9.0
Чистота: 9.0
Харчування: 8.0
Інфраструктура: 6.0
Готель вибирали спеціально у південній частині курорту. нам ця частина подобається найбільше. Порівняно тихо та від центру не дуже далеко. Готель дуже чистий, прибиральниці працюють на 5+. Номери прибирали теж дуже добре, рушники, їх три, мінялися щодня без нагадувань та кидання на підлогу.
Номери великі, підлога плитка. Але хочу попередити, що є кілька дуже маленьких одномісних номерів, це 134.234, 334.434. Не погоджуйтесь на них. там дуже тісний санвузол та кондиціонер дме прямо в голову. Мене спочатку поселили в 334, але на моє настійне прохання переселили в номер 160. Це вже була зовсім інша справа.
Харчування в готелі досить хороше, завжди м'ясне блюдо, рибне та куряче. Смачні овочеві запіканки, багато фруктів, солодощів. Декілька барів з напоями працюють до 23 годин. З 16 до 17 у малому ресторані на 1-му поверсі подають піцу, печиво, морозиво, напої.

Анімація на найвищому рівні. Команда аніматорів – заводні хлопці. Особливо мені сподобався Юліан, який вів водну гімнастику, він умів захопити багатьох, у т. ч. молодь, чого я не бачила в інших готелях.
Басейну два – дорослий та дитячий. Нормальні басейни. Біля дитячого є гойдалка.
До готелю у нас взагалі немає жодних претензій, а от. оточення готелю дуже галасливе. Особливо шумно від дитячого табору Хеппі ленд. У готелі Кавказ постійні свистопляски, але до 23 год. З іншого боку теж дуже галасливий готель, з ранку до вечора. Тож з відкритим балконом до ночі перебувати неможливо. Я намагалася знайти тихий бік, мабуть, це на Головний вхід, у бік дороги, яку майже не чути. Або у торці.
Висновок – хто готовий весь час жити із закритим балконом, то вам тут сподобається. А хто любить тишу і хоче включати кондиціонер лише за потребою – вам не сюди.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал