Огидний готель. Краще поїхати до іншого.

Написано: 10 липня 2018
Час поїздки: 19 — 25 червня 2018
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку
Ваша оцінка готелю:
4.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 1.0
Сервіс: 1.0
Чистота: 1.0
Харчування: 7.0
Інфраструктура: 8.0
Плюси:
- Близько до пляжу
- Панорамні вікна (хоча в Болгарії вони скрізь)
Мінуси:
-Старі жінки на ресепшені. Розмовляють із молодим поколінням як вчителі
- Прибиральниці відключають пристрої від зарядки, коли пилососять номер, і не підключають їх назад
- Фена немає
- Платна праска
- Платний та дуже дорогий Wi-Fi. Пас-код працює лише на один пристрій. Персонал про це не повідомляє. Сам Інтернет дуже повільний.
- Жахливий ліфт. Регулярно ми мали таку ситуацію. Викликаєш ліфт із шостого поверху. Сам ліфт теж стоїть на шостому. Замість того, щоб відкритися, ліфт їде на перший поверх, потім обидва ліфти з першого поверху їдуть до тебе на шостий і один із них відкривається.
- Басейн працює у незручний час (до 18 годин). В цей час люди явно не в готелі.
- У номері лише дві розетки.
- Прибиральниці нахабно вдираються в номер. Стукають і одразу входять. Відреагувати на стукіт не встигаєш. Коли просиш їх прийти пізніше приходять через 5 хвилин.

- Курилка для персоналу розташована таким чином, що весь дим від цигарок йде до номерів постояльців. Номер промерзав куривом наскрізь. Коли ми попросили їх припинити курити вони відмовилися. Погодилися тільки відчинити вікно і закрити свої двері, але ситуацію це не врятувало. Запах не йшов.
- Номери готелів, вікна яких розташовані на розі, дуже добре переглядаються з балкона, який є коридором до інших номерів. Іншими словами, люди, що йдуть з інших номерів, чудово бачать, що відбувається у таких номерах. Можуть побачити, що є, що є цінного всередині. Єдиний варіант безпечно жити в такому номері, якщо ви потрапите туди, постійно зашторюватися. Абсолютно не хочеться сидіти в номері, завжди ховаючись за шторами, враховуючи погоду і гарний вид з панорамних вікон.
Сніданки звичайні, буває гірше, буває краще. Ні до плюсів, ні до мінусів відносити не стану.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал