Істина у вині. Лікувальна винотерапія у Болгарії

31 липня 2015 Час поїздки: з 20 червня 2015 до 30 червня 2015
Репутація: +20½
Додати до друзів
Написати листа

Винолікування відоме з давньоримських часів.

Платон називав вино – молоко старих. І недаремно. Еліксир життя і здоров'я є цей продукт. А оскільки в Болгарії на той час бродили римляни своїми фалангами, то на бої то з матчів додому - кістки вправляти, з тих часів у країні вічночервоних помідорів застосовують винолеченіе. Як перорально, так зовнішнього вживання. І у ваннах з винцем полежати є така можливість у Болгарії. І це не перебільшення, а справжня реальність та відмінна дестинація для підгорілого туриста з північних країн (зокрема і з далеких регіонів Росії). Навіть для тих, хто зараз на Чорноморії на сосиску смажену перетворюється, під сонцем південним.

У Росії свого часу цариця Катя друга створила єдиний виносанаторій у Коктебелі. Винолікування там теж практикували, і князь Голіцин став князем усіх Кримських виноградників та виноделен. Досі виноробні та підвали Кримські – голіцинські є надбанням республіки Росії. #кримнаш.


Є кілька клінік у різних регіонах Болгарії, де практикують успішно цю справу – винолечення в Болгарії. За допомогою різних методів і методик прибирають целюліт у прекрасних дам і апельсинову кірку у них. Освіжають колір шкіри та відновлюють роботу ШКТ. Прекрасні процедури – приємні та корисні. І пацієнти після такого винолеченія та вінопрофілактики оновлюються на очах після курсу тритижневого. Ну і до нас в Мотохостел приїжджають спочатку, Софію подивитися, на екскурсії бути схожими і різні консультації отримати про життя в Болгарії. І відгуки залишають про перебування.

Що ж такого є у вині та лікуванні цим продуктом. Читаємо:

- Органічні кислоти, що визначають бактерицидні властивості вина;

— Вітаміни (представлені в основному групою В та аскорбіновою кислотою);

— Мінерали та мікроелементи. Сухе вино містить магній, який потрібен для серця та нервової системи, а також залізо, цинк, хром та рубідій, який має здатність виводити радіоактивні речовини.

— Поліфеноли, які прискорюють видалення крові холестерину, а також цінні своєю здатністю покращувати еластичність судин і регулювати їх проникність.

— Антиоксидант катехін, який вважається джерелом молодості та краси.

Такі так, є можливість і омолодіти і профілактику всередині себе організувати в країні Болгарії. Можна звичайно і вдома все практикувати, але на практиці звичайне бухалово вийде, з відповідними післясмаками тривалими. Краще вже – подалі від друзів – халявників, на морі чи в гори Болгарії і там у тиші омолодитись.

Лікувальні тури до Болгарії (і винолечення теж) організуємо за заявкою. Індивідуально та дискретно, конфіденційно. І практикуючі енотерапію клініки теж є у нас на прикметі, в яких можна омолодити і тіло, і душу. У Болгарії.

Гарна країна Болгарія.

Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Щоб додати або видалити фотографії в розповіді, перейдіть до альбом цієї розповіді
Винотерапия
Схожі розповіді
Коментарі (0) залишити коментар
Показати інші коментарі …
аватар