Екскурсії із Сонячного Берега

25 липня 2018 Час поїздки: з 06 липня 2018 до 13 липня 2018
Репутація: +66
Додати до друзів
Написати листа

На відміну від Туреччини чи єгипту, екскурсії досить дорогі і немає такої різниці в ціні між пропозиціями операторів та ціною у вуличних торговців, в останніх трохи дешевші, в середньому на 5 євро. У продажу вони не зацікавлені абсолютно, навіть не торгуються, є прайс - бери, ні так ні. Ми брали екскурсію до Стамбула в одного за 124 лева, а піратське парті у нього коштувало 59. У його сусіда воно коштувало 55, ми йому запропонували - давай ми у тебе візьмемо 2, якщо опустишся до 55. Не поступився, довелося брати у різних точках .

Піратське парті. (55 левів)


Гидота рідкісна. Напої включені, ага, за поїздку ти можеш випити одну склянку чогось, все інше за гроші. Анімація - у найкращих традиціях дешевих єгипетських готелів, у стилі "розважайте себе самі". Висмикують пару туристів та організовують тупі конкурси, тип хто із затиснутою між ніг пляшкою швидше наповнить склянку. Така ж тупа і дитяча анімація. Але найбільше добило купання у морі. Зупинилися на 15 хвилин, купання обов'язково у рятувальних жилетах, не далі ніж 5 метрів від корабля. Загалом, не прогулянка на кораблі, а якийсь знущання, вкрай не рекомендую.

Болгарське село. (38 левів)

Щось дуже схоже на "Турецькі ночі". Привозять до спеціального ресторану, досить великого. При вході пара магазинчиків пригощають хлібом-сіллю та ракією. Потім розсаджують за столом і подають дуже скромну вечерю. На жаль, без обмежень не тільки вино, а й ракія (можна підходити до входу, там стоїть піднос із цим напоєм). Все це призвело до того, що подальші події я пам'ятаю дуже невиразно, точніше зовсім не пам'ятаю( і рекомендувати цю екскурсію чи ні просто не можу)

Нерсебр. (2.6 лева)

Продають екскурсії в Старий Нерсебр по 20 левів, але навіщо платити 20 левів, коли туди можна самому з'їздити на автобусі? Ціна питання 2.6 лева в обидва кінці. Сідайте на автобус №1, у нього там кінець, не пропустіть. А так, старе місто сподобалося. Дуже тихе, спокійне місце, багато красивих старих будинків, сувенірні лавки та ціла купа ресторанчиків. Погуляли із задоволенням, рекомендую.

Стамбул (124 лева)

Брали 2-денну екскурсію з виїздом о 6 ранку. Є ще нічні, але після нічного переїзду в автобусі вже нічого не буде цікаво. А так дорога була зовсім не втомлива. 2 години до кордону, там 40 хвилин погуляли, поки її проходили. потім 2:00 в автобусі і знову зупинка на пів-години на заправці. Там туалет, перекусити за безбожно завищеними цінами та знову в дорогу. Через півтори години починається Стамбул, ще година їзди містом та зупинка в ресторані на обід та оглядова екскурсія містом з обов'язковим заїздом на "фабрику" шуб))).

Стамбул дуже вразив! У голові були стереотипи, про своєрідне східне місто з брудними вузенькими вуличками і. т. д. Нічого подібного! В'їжджаєш як у якийсь німецький Штутгарт. Все надзвичайно чисто, акурантно, безліч будівництв, висотних будинків і куди не кинь погляд, скрізь місто, місто, місто. . .


Оглядова екскурсія, яка входить у вартість поїздки, включає відвідування площі на якій колись був іподром і відвідування Блакитної мечеті. Від іподрому практично нічого не залишилося, він знаходився на 3 метри нижче за нинішній рівень. Блакитна мечеть не вразила, мечеть як мечеть. Гід нам розповідав, що цю мечеть побудував один архітектор, ту іншу, але на мій погляд, всі ці мечеті на одне обличчя і нічим один від одного не відрізняються.

Навпроти Блакитної мечеті є Софіївський собор, ось він вражає! Він довгий час працював як мечеть, стіни і купол зафарбовані мусульманськими квіточками, від давніх часів збереглися тільки 3 напівзруйновані фрески. Не рекомендую купувати вхідний квиток, краще цю годину витратити на огляд зовні. br />

Увечері, за додаткову плату, пропонуються ще одну екскурсію містом. Забирають з готелю і привозять на центральну вулицю, дають годину часу погуляти і потім везуть в азіатську частину міста, на якийсь пагорб, з якого відкривається вид на місто, на обидві його частини. Але ввечері видно лише вогні міста та все. Це місце, звичайно, краще відвідувати вдень.

Наступного дня заплановано ще одну платну екскурсію - прогулянка на кораблику Босфором (20 євро). Можна взяти квитки самому, буде вдвічі дешевшим, але без супроводу гіда. Після закінчення прогулянки завозять на Єгипетський ринок і дають пару годин на його розграбування. Хоча грабувати там нічого. Продають із продуктів, в основному, спеції та солодощі, з речей дуже дешевий і настільки ж неякісний ширвжиток. Ми купили тільки каву Мехмед Еффенді, 5 лір за 112 грам. Продають із правого боку ринку, видно здалеку, там завжди стоїть черга.

Після ринку привозять до готелю та дають пару годин вільного часу погуляти та пообідати. О 4 годині від'їзд до Болгарії та о 10 вечора ми вже були на Сонячному Березі.

Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Щоб додати або видалити фотографії в розповіді, перейдіть до альбом цієї розповіді
Пиратское парти, купание
Болгарская деревня
Старый Нерсебр
Голубая мечеть
Голубая мечеть изнутри
Ая-София изнутри
Панорама ночного Стамбула
Прогулка по Босфору
Египетский рынок
Цены на экскурсии 1
Цены на экскурсии 2
Схожі розповіді
Коментарі (0) залишити коментар
Показати інші коментарі …
аватар