Відпочинок у Болгарії, поїздка автобусом

08 жовтня 2019 Час поїздки: з 07 вересня 2019 до 15 вересня 2019
Репутація: +5
Додати до друзів
Написати листа

У вересні 2019 року відпочивали в Болгарії, Сонячний берег

Загальна оцінка 9 із 10!! !

Поділюся враженнями поетапно

1 етап підготовка-оформлення - Замовили тур-відпочинок через інтернет. Мали задоволення спілкуватись із співробітником Харківського офісу Натаван. Дуже позитивні відгуки. Було підготовлено все швидко, за побажаннями пропозиції відповідали замовлення. Окремий респект та поважуха Натаван!


2 етап Сама поїздка автобусом - Вкажу відразу. Необхідно себе налаштовувати, що поїздка автобусом це досить важко,  незалежно від комфортабельності автобуса. Перетин 6 кордонів стомлюючий і непередбачуваний. Поїздка на відпочинок ще згладжує неприємні враження, а ось назад напружує. 9 балів загальної оцінки через ДОРОГУ! Додатково негатив додало вибуття з Сонячного Берега, коли очікування автобуса, що проходив (спізнився на 2 години), відбувалося в повністю необладнаному місці (ліс на околиці Сонячного Берега, без укриття, туалетів, все навкруги загажено, СПРАВЖНЯ СУДЕПІЯ). Але ми вважаємо,  що це недоробка насамперед місцевої влади +перевізники, які це бачать постійно.

3 етап ВІДПОЧИНОК - перебування в Болгарії дало багато позитивних вражень. Готель "Excelsior" повністю відповідав своїм 3.5-4****. Харчування СУПЕР - різноманітність всього. Море ПРИМІТНЕ (думка наше, що проживають в Одесі)

Андрій @ Компанія

Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Щоб додати або видалити фотографії в розповіді, перейдіть до альбом цієї розповіді
Схожі розповіді
Коментарі (0) залишити коментар
Показати інші коментарі …
аватар