Відгуки та розповіді про готелі Золотих пісків

Розповіді туристів про Золоті піски додати розповідь
Шикарний та затишний готель, але працівники ресепшене бажає кращого
Відпочивала наприкінці вересня. До готелю приїхала близько 12:00 дня, із ситуацією в Україні, добиралися автобусом близько доби. І після приїзду хотілося просто прийняти душ і переодягнутися.
 •  6 місяців тому
Гарний готель, але з поганим інтернетом по території
Чудове розташування, чисті просторі номери, різноманітна та якісна їжа. Дивовижні коктейлі у виконанні бармена Діни. Діна - респект!
 •  8 місяців тому
Враження залишив швидше гнітюче, ніж приємне
Серпень 2023 року. Загальне враження відпочинок у цьому готелі залишив швидше гнітюче, ніж приємне. Постараюся бути хоч якось об'єктивним. Готель швидше за все трійка (за класифікацією готелів), ніж четвірка.
 •  8 місяців тому
Не рекомендую!!!!!!!!
Відпочивали в серпні 2023. Це був треш. Не рекомендую ні країну, ні готель. Море грязне, мілке, не солоне. Пару днів зверху моря було якесь масло. Лежаки та зонти на морі - 20 левів за набір.
 •  8 місяців тому
несмачно, брудно, хамське відношення до українців
Готель Zora в Болгарії, Золоті піски не рекомендовано нікому, хто бажає культурного цивілізованого відпочинку. Право на повагу, спокійний сон і спокій наших дітей нам прийшлося щодня відстоювати.
 •  8 місяців тому
повний жах
З номером кому, як повезе. Душ та туалет протікають, бачок зламаний, забирають полотенця та не віддають після прибирання, щоб потім ви платили суму 40 лев, також перевіряйте чи все є по списку у вашому номері, бо потім будете платити кошти, хоч ви нічого не крали і при в'їзді деяких речей не було.
 •  8 місяців тому
Готель нормальний, середньої якості
Їхали через оператора TPG Автобус e. line tour - український перевізник Болгарія, Золоті Піски, Vemara beach Фірма в Болгарії - Teddy Cam Пригоди почались ще з відправки автобуса.
 •  8 місяців тому
Чудовий готель!!! Достойний 4*
Вибирала з бюджетних готелей! Щоб дешево, близько до моря і не в шумному місці. Очікування перевершили самі себе. Харчування ДУЖЕ ХОРОШЕ. Страв багато різноманітних, фруктів вдосталь.
 •  9 місяців тому
Будинок румунських літніх людей
Готель непоганий, хоча територія маленька. Номери чисті, прибирання щодня. До моря 7 хвилин, лежаки 18 євро! на двох, ну чи йди на безкоштовний огризок пляжу. Ну та гаразд, піде.
 •  9 місяців тому
Чудовий відпочинок!
Відпочили 5 ночей із онуком восьми років. Харчування – на відмінно. Аквапарк – на відмінно. Сам номер 429 чудовий: кутовий та великий, з видом на море та на тобогани. Wi fi в номері 429 трохи слабше, ніж на рецепції, але терпимо.
 •  10 місяців тому
Показати ще »


Ще про Золоті піски