Відгуки та розповіді про готелі Золотих пісків

Розповіді туристів про Золоті піски додати розповідь
Не рекомендую цей готель, небезпечний для здоров'я.
Відпочивали із сім'єю з 24.06. 24 до 2.07. 24. Готель непоганий своїм місцем розташування далеко від моря. Номери не погані, прибирали щодня. 4. Що стосується харчування, повне розчарування.
 •  1 тиждень тому
Все супер!
Сподобалося все. Ми себе налаштовувати на позитивні емоції, не звертали увагу на дрібниці. Харчування брали все включено. Все просто супер, все смачне, завжди свіже, багато страв для правильного харчування, різноманіття м'яса, а особливо різноманіття рибних продуктів у п'тницю: креветки, кільця каль...
 •  4 дні тому
Шикарний та затишний готель, але працівники ресепшене бажає кращого
Відпочивала наприкінці вересня. До готелю приїхала близько 12:00 дня, із ситуацією в Україні, добиралися автобусом близько доби. І після приїзду хотілося просто прийняти душ і переодягнутися.
 •  9 місяців тому
Гарний готель, але з поганим інтернетом по території
Чудове розташування, чисті просторі номери, різноманітна та якісна їжа. Дивовижні коктейлі у виконанні бармена Діни. Діна - респект!
 •  11 місяців тому
Враження залишив швидше гнітюче, ніж приємне
Серпень 2023 року. Загальне враження відпочинок у цьому готелі залишив швидше гнітюче, ніж приємне. Постараюся бути хоч якось об'єктивним. Готель швидше за все трійка (за класифікацією готелів), ніж четвірка.
 •  10 місяців тому
Не рекомендую!!!!!!!!
Відпочивали в серпні 2023. Це був треш. Не рекомендую ні країну, ні готель. Море грязне, мілке, не солоне. Пару днів зверху моря було якесь масло. Лежаки та зонти на морі - 20 левів за набір.
 •  11 місяців тому
несмачно, брудно, хамське відношення до українців
Готель Zora в Болгарії, Золоті піски не рекомендовано нікому, хто бажає культурного цивілізованого відпочинку. Право на повагу, спокійний сон і спокій наших дітей нам прийшлося щодня відстоювати.
 •  11 місяців тому
повний жах
З номером кому, як повезе. Душ та туалет протікають, бачок зламаний, забирають полотенця та не віддають після прибирання, щоб потім ви платили суму 40 лев, також перевіряйте чи все є по списку у вашому номері, бо потім будете платити кошти, хоч ви нічого не крали і при в'їзді деяких речей не було.
 •  11 місяців тому
Готель нормальний, середньої якості
Їхали через оператора TPG Автобус e. line tour - український перевізник Болгарія, Золоті Піски, Vemara beach Фірма в Болгарії - Teddy Cam Пригоди почались ще з відправки автобуса.
 •  11 місяців тому
Чудовий готель!!! Достойний 4*
Вибирала з бюджетних готелей! Щоб дешево, близько до моря і не в шумному місці. Очікування перевершили самі себе. Харчування ДУЖЕ ХОРОШЕ. Страв багато різноманітних, фруктів вдосталь.
 •  1 рік тому
Показати ще »


Ще про Золоті піски