Враження залишив швидше гнітюче, ніж приємне

Написано: 7 вересня 2023
Час поїздки: 20 — 27 серпня 2023
Ваша оцінка готелю:
3.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 4.0
Сервіс: 4.0
Чистота: 4.0
Харчування: 4.0
Інфраструктура: 4.0
Серпень 2023 року.

Загальне враження відпочинок у цьому готелі залишив швидше гнітюче, ніж приємне.
Постараюся бути хоч якось об'єктивним.

Готель швидше за все трійка (за класифікацією готелів), ніж четвірка. Але про все по порядку:

Розташування від моря і центру - ніякі 30 метрів від моря, не ведіться - там по-перше треба спускатися сходами з готелю, перейти дорогу, пройти повз тенісні корти і убого пляжного бару, ось потім дійти до моря. Виходить метрів 150-200. А сам готель досить далеко від центру курорту та розваг (1.5-2 км - 15-20 хвилин ходьби або можна на маленьких поїздах дійти (5 лев проїзд), так що любителям нічних тусовок враховувати.

Корпуси і територія - все як то...як сказати, складається відчуття, що всі готелі навколо краще виглядають на порядок (навіть сусідній готель Лілія про який не дуже лісові відгуки, і то зовні краще уявляється), коротше не завадив хоча б зовнішній косметичний ремонт .

І ще - у готелю багато персоналу, ну невже не можна було знайти 2-3 людей що б з ранку, підмісти хоча б листя перед готелем та на сходах, з боку виглядає не дуже не доглянутість прилеглої території. Другі сходи біля басейну досить круті, а під ними розташована піцерія, що димить вечорами, та ж не доглянутість навколо.

Номери - менш, хоча якщо почати чіплятися, можна знайти багато недоліків і там (у нас наприклад не закривалися нормально двері на балкон, добре хоч кондиціонер працював нормально), слабкий інтернет-сигнал у номері - це великий, жирний мінус. Нормально як завжди ловив тільки на прийомі і десь у коридорах. Рушник міняли щодня, сміття втім теж, постільна білизна – ні, за весь час перебування. Коротше все прибирання зводилося приблизно до цього, навіть жодного разу не підміли на мою думку.
Басейн - скажімо для більш ніж 100 номерів і 5 апартаментів дуже маленький, бронювання лежаків біля басейнів здійснюється за старим принципом - залишили рушник з ранку на весь день і пішов у справах (хоч і написано що це заборонено) коротше - то перший встав того і тапки. Вдень багато дітей і досить гамірно. Написано що купатися в басейні після 18.00 не можна, я то думав що це так виявляється деяким правила неписані - особливо гостям і галасливим компаніям з Угорщини та Румунії. Наприклад - останні 2 вечори в готелі неприємно здивували - шум, гамір, нічні купання до півночі та розпивання спиртних прямо в басейні цими "гостями". За повного потурання адміністрації. Некрасиво.

Пляж і бар - лежаки бачили види, без матраців, парасольки теж не першої свіжості, але якось на це намагаєшся не дуже звертати увагу. Іноді виникала проблема із вільними лежаками, але вона вирішувалася.
Бар на пляжі – якщо чесно для 4-х зіркового готелю це соромно. Загороджена і недоглянута територія вганяють, як ніби відпочиваєш десь у Затоці або Коблеві 90-х років. Можна ж було якось нормально все облаштувати як у сусідніх готелях, наприклад.


Ресторан (або їдальня швидше) - мало, дуже мало місць доводиться іноді хвилин 5 шукати де сісти, що всередині, що на зовнішній терасі, або приходити наприкінці вечері, наприклад. Шум усередині як у радянській їдальні але з румунським відтінком, які галасують постійно і скрізь, як хтось тут уже писав - що в їдальні що на пляжі, коротше тихим цей готель ніяк не назвеш.

Їжа була нормально, але після 2-3 днів хочеться різноманітності, добре хоч увечері іноді щось новеньке з'являлося. Напої - середньої та паршивої якості (вино з тетрапаків, пиво місцеве, коктейлі колись напевно і від бармена залежало).
Про персонал - я так зрозумів, що більшість чоловіків там з Єгипту, а дівчата - українки. Дивне поєднання, втім до них якраз претензій не було - швидко все прибирали, допомагали, якщо були питання.

Отже резюмуючи - Я не знаю хто ставить такі великі оцінки та відмінні відгуки в інтернеті цього місця. Напевно, ті кому подобається такий відпочинок, я чув деякі повертаються сюди наступного року. Я не вибагливий, але мені не сподобалося. Готель не коштує тих грошей, які за перебування в нього просять. Після цього готелю надалі завжди шукатиму готелі з опцією adults only, тому що одягли всі ці так звані "сімейні" готелі. Мені потрібен тихий та спокійний відпочинок. Я розумію, що останнім часом все подорожчало, раніше за такі гроші в Туреччині спокійно можна було відпочити, але болгарський все влючено звичайно ні в яке порівняння з турецьким не йде - як пішки до місяця.
Якщо шукаєте тихий, приємний відпочинок біля моря - проїжджайте повз, моя вам порада. Не варто псувати собі настрій, навіть якщо ви дуже стійкий до стресів, за ті ж гроші або трішки більше можна знайти щось пристойніше.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал