Сердика 3*– Відгуки

115
Оцінка 6.310
на основі
115 відгуків
№15 у рейтингу готелів Золотих пісків
7.1 Номер
6.0 Сервіс
6.4 Чистота
5.4 Харчування
7.1 Інфраструктура
Міжнародний молодіжний центр Сердика розташований на узбережжі Чорного моря в парку.Детальніше →
аватар
 •  їздив(а) 6 років тому
Оцінка 1.0
Бардак і рапан одним словом, не витрачайте гроші даремно. Жаль фото не можна закинути. … Ще ▾ Бардак і рапан одним словом, не витрачайте гроші даремно. Жаль фото не можна закинути.
Джерело відгуку — vOtpusk.ru
аватар den1234
 •  їздив(а) 6 років тому
Оцінка 10.0
Всім привіт! Минулого літа я відпочивав у цьому готелі зі своїми друзями. Номери чисті та просторі. Анімація прикольна. нормальна, якщо голодний то смачно. Читаючи відгуки вище, я трохи шокований так як стільки брехні я не бачив ніколи в житті. … Ще ▾ Всім привіт! Минулого літа я відпочивав у цьому готелі зі своїми друзями. Номери чисті та просторі. Анімація прикольна. нормальна, якщо голодний то смачно. Читаючи відгуки вище, я трохи шокований так як стільки брехні я не бачив ніколи в житті. Щодо алкоголю, сигарет, наркотиків і т. д. можу сказати одне, готель не винен. У Сердіку їздять діти різного віку, від 14-18 років і у кожного своя голова на плечах. Особисто я не бачив п'яних у готелі, тільки за його межами і то іноземців. Табір навпаки намагається зробити ваш відпочинок якомога веселішим. У наступному році поїду ще! Всім пораді!
аватар sashok456
Привітик!! ! Пишу цей відгук зі сльозами, оскільки дуже люблю Сердику і Золоті Піски в целом. Ежу сюди вже 2 рік поспіль і можу сказати, що якщо поїдете-не пошкодуєте. Приїхали ми на автобусі, було весело і в принципі зручно. … Ще ▾ Привітик!! ! Пишу цей відгук зі сльозами, оскільки дуже люблю Сердику і Золоті Піски в целом. Ежу сюди вже 2 рік поспіль і можу сказати, що якщо поїдете-не пошкодуєте. Приїхали ми на автобусі, було весело і в принципі зручно. По приїзді нас заселили і ми почали розвідувати Болгарію. Якось з друзями (сусідами з Херсона) сиділи у нас у номері і просто розмовляли, фотографувалися і просто дуріли. качать права. Говорити щось про депортацію та інше. В цілому йому не вдалося зіпсувати нам відпочинок, тому що в готелі все супер. Гірки, харчування і в основному хлопці. Люблю тебе, Сердіка!
аватар secret5
 •  їздив(а) 7 років тому
Оцінка 9.0
Мені дуже сподобався готель, заселили нас у затишні та чисті номери, завжди забиралися за графіком Їжа в ресторані хороша, звичайно ж прямих вишукувань не було, але в цілому голодними ніколи не ходили. … Ще ▾ Мені дуже сподобався готель, заселили нас у затишні та чисті номери, завжди забиралися за графіком
Їжа в ресторані хороша, звичайно ж прямих вишукувань не було, але в цілому голодними ніколи не ходили. Море дуже близько, відмінна розважальна програма, хлопці з анімації дуже приємні та веселі: )
Єдине інтернет іноді пустував, але це особливо не заважало, стільки розваг було навколо.
Дуже рекомендую туди з'їздити, точно не пошкодуєте!
аватар geru9696
 •  їздив(а) 8 років тому
Оцінка 7.0
Була у липні цього року, тоді мені було ще 15, на 2 тижні. Заселивши мене в 2-місний номер у готель поруч із Сердикою і ми справді жили там у двох. Не озвучуватиму назву готелю, щоб не палити мою сусідку, а сусідка була, м'яко сказати, не дуже. … Ще ▾ Була у липні цього року, тоді мені було ще 15, на 2 тижні. Заселивши мене в 2-місний номер у готель поруч із Сердикою і ми справді жили там у двох. Не озвучуватиму назву готелю, щоб не палити мою сусідку, а сусідка була, м'яко сказати, не дуже. Незважаючи на те, що їй теж було всього 15, вона була вже затятим курцем, висаджувала по пачці на день, якщо не більше. Але вона курила у кімнаті! Там за цим не стежили, оскільки майже всі відпочиваючі саме в цьому готелі були дорослими. Я й сама курю небагато, але невже важко вийти покурити на балкон? Ще вона, тобто сусідка, кожен(! ) вечір йшла з новими друзями-знайомими гуляти. І приходила п'яна серед ночі, не злегка випивши, а п'яною в повному дослідженні цього слова. Так далі: харчування-сніданок був у цьому ж готелі, дуже хороший, а решта в Сердіку. Звичайно, не на 5*****, але мене влаштовувало. Анімації практично не було. Ну, практично і весь звіт, плюси переважували мінуси.
аватар
 •  їздив(а) 8 років тому
Оцінка 7.0
Була у липні цього року, тоді мені було ще 15, на 2 тижні. Заселивши мене в 2-місний номер у готель поруч із Сердикою і ми справді жили там у двох. Не озвучуватиму назву готелю, щоб не палити мою сусідку, а сусідка була, м'яко сказати, не дуже. … Ще ▾ Була у липні цього року, тоді мені було ще 15, на 2 тижні. Заселивши мене в 2-місний номер у готель поруч із Сердикою і ми справді жили там у двох. Не озвучуватиму назву готелю, щоб не палити мою сусідку, а сусідка була, м'яко сказати, не дуже. Незважаючи на те, що їй теж було всього 15, вона була вже затятим курцем, висаджувала по пачці на день, якщо не більше. Але вона курила у кімнаті! Там за цим не стежили, оскільки майже всі відпочиваючі саме в цьому готелі були дорослими. Я й сама курю небагато, але невже важко вийти покурити на балкон? Ще вона, тобто сусідка, кожен(! ) вечір йшла з новими друзями-знайомими гуляти. І приходила п'яна серед ночі, не злегка випивши, а п'яною в повному дослідженні цього слова. Так далі: харчування-сніданок був у цьому ж готелі, дуже гарний, а все інше в Сердіку. Звичайно, не на 5*****, але мене влаштовувало. Анімації практично не було. Ну, практично і весь звіт, плюси переважували мінуси.
Джерело відгуку — vOtpusk.ru
аватар
 •  їздив(а) 8 років тому
Оцінка 9.0
Хотілося б розповісти батькам про це місце відпочинку: Ви вже напевно начиталися відгуків про нібито страшний контроль над дітьми? Про алкоголь у готелі та вільне його поширення? Так, з історії цього готелю був випадок, коли компанія підлітків притягла в номери алкоголь, природно все це дійшло до їхніх батьків, які негайно попросили забрати своїх дітей. … Ще ▾ Хотілося б розповісти батькам про це місце відпочинку:
Ви вже напевно начиталися відгуків про нібито страшний контроль над дітьми? Про алкоголь у готелі та вільне його поширення? Так, з історії цього готелю був випадок, коли компанія підлітків притягла в номери алкоголь, природно все це дійшло до їхніх батьків, які негайно попросили забрати своїх дітей. У мене син цього літа їздив туди, він сам не очікував такого контролю (йому 17). Бо минулого року до дітей ставилися лояльніше. Тепер же щоб вийти з готелю, потрібно обов'язково звітувати перед супроводжуючими, відпускають максимум на годину до 9 вечора. З їжею все нормально, ніяких звичайно кулінарних шедеврів, все як у звичайній їдальні. Ночами ходять перевіряючі, заходять у номери та перевіряють чи всі у своїх кімнатах і в якому складі. Контроль над дітьми значно посилився, тому зараз можна не хвилюватися. На мою думку, так взагалі, всі відгуки про цей "жах", який нібито відбувається там, про всякі п'яні компанії на території готелю - цілковитий абсурд. Була б це правда – готель закрили б.
Джерело відгуку — vOtpusk.ru
аватар golomidoff
02.08. 15 з ресепшену потягли ключ від кімнати та пограбували хлопців (годинник, телефон, гроші). . кімната 117. ні з боку готелю, ні з боку вожатих жодної допомоги у пошуку не було. … Ще ▾ 02.08. 15 з ресепшену потягли ключ від кімнати та пограбували хлопців (годинник, телефон, гроші). . кімната 117.
ні з боку готелю, ні з боку вожатих жодної допомоги у пошуку не було. Ніхто не викликав поліції, з переглядом камер - відмовлено. . і на сьогодні (07.08. 15) - схоже, всі зам'яли, "годували сніданками. . . ". Складається думка, що покриванням злодіїв займаються організатори та адміністрація.
аватар
 •  їздив(а) 9 років тому
Оцінка 1.0
Не вірте позитивним відгукам! Їх пишуть співробітники туркомпаній, щоб тури активніше розкуповували. Ось вам РЕАЛЬНИЙ відгук. Нас розмістили 7 дівчаток у маленькому 4-місному номері. … Ще ▾ Не вірте позитивним відгукам! Їх пишуть співробітники туркомпаній, щоб тури активніше розкуповували. Ось вам РЕАЛЬНИЙ відгук. Нас розмістили 7 дівчаток у маленькому 4-місному номері. 4 дівчинки спали на ліжках, 3 – на якихось ящиках, зверху яких лежали брудні матраци. Місця для зберігання речей критично не вистачало, навіть валізи не було куди складати. Тож у номері завжди був бардак. Їжа щодня однакова, одноманітна, не смачна. Місця в їдальні дуже мало, столи прибирали рідко, всюди бруд. До моря далеко. Дуже далеко. Йти спекою. Не знаю, як в інших турагентствах, але наші організатори ні за ким не стежили. Кури, бухай, спи з ким захочеш, вештайся всю ніч по клубах. Жодного контролю. Загалом, рай для підлітків (тому я не здивуюся, якщо підлітки будуть розхвалювати цей табір і проситися на наступний рік туди знову). Мені в момент відвідування табору було 18, тому я тверезо оцінювала ситуацію. А от дівчаток по 13-14 років було шкода – їм настільки вдарила у голову свобода, що вони взагалі себе не контролювали. Наші вожаті бухали непробудно, їм взагалі до нас не було справи. Через них я пропустила дві екскурсії, про які вони мені забули сказати, гроші не повернули. Анімація була гарна. Мені сподобалося. Дівчата-аніматори дуже старалися. Якщо ви батько - то в жодному разі не відправляйте до цього табору своїх дітей. Особливо дівчаток. Страшно уявити, що там з ними може статися, якщо не потраплять гарну компанію. А хороші компанії туди їдуть рідко з огляду на величезну кількість негативних відгуків в інтернеті. Якщо ви підліток і хочете свободи - я вам точно можу сказати, що є й інші табори, де дозволять курити, бухати, шлятися по клубах, спати з особами протилежної статі із сусідньої кімнати. Але там буде гарне розміщення, смачне харчування, море ближче та не так брудно. І з вас не будуть здирати гроші за всяку дрібницю. І у вас не крадуть. Загалом у сердику дуже неприємний директор. Дав доручення здирати гроші за все, що тільки можна. Навіть за трохи забруднений рушник. Я близько 15 разів відпочивала в різних таборах за кордоном, але гірше за Сердики не було. До речі, саме в Сердику я в перший і єдиний раз у житті жорстко напилася, можна сказати не вистояла під тиском алкашів, що оточували мене. Хоча до алкоголю належу дуже негативно. Тільки останніми днями знайшла в сердику тверезу компанію, з якою мені було цікаво проводити час. Але непитущі там - рідкість. До відгуку доклала реальні фото їжі зі їдальні та нашого номера з пробитою стіною. Просто подивіться та порівняйте з тією красивою картинкою на сайті табору.
Джерело відгуку — vOtpusk.ru
аватар snankile
 •  їздив(а) 9 років тому
Оцінка 9.0
Не знаю звідки ці жахливі відгуки про алкоголь та куріння ми їздили у 6ром без супроводу був вожатий гарна дівчина строга та не сказав би що тільки у нас! Не разу нічого не крали з усіма подружилися багато народу діти контактні Був одного разу випадок коли і хтось втік на ніч так після цього тримали в ще більшій суворості, але це не завадило відпочинку, а взагалі ходили мало не під ручку!!!! ! Гроші справді б'ють за все але там це скрізь. … Ще ▾ Не знаю звідки ці жахливі відгуки про алкоголь та куріння ми їздили у 6ром без супроводу був вожатий гарна дівчина строга та не сказав би що тільки у нас!
Не разу нічого не крали з усіма подружилися багато народу діти контактні
Був одного разу випадок коли і хтось втік на ніч так після цього тримали в ще більшій суворості, але це не завадило відпочинку, а взагалі ходили мало не під ручку!!!! !
Гроші справді б'ють за все але там це скрізь.
Море відмінне екскурсії цікаві
Взагалі весело відпочили, думаємо повторити!
Показати ще »


аватар larisaoshapovsk
ми відпочивали в серпні у вас, я Лариса з Київської групи, у вас є тур оператор з Києва, жінка, яка привозить з України до вас людей, втратила її контакти, якщо можна напишіть будь ласка як з нею зв'язатися?
10 років тому  •  2 підписника 2 відповіді
аватар valarosa
який телефон на ресепшен у сердику
10 років тому  •  3 підписника 2 відповіді
аватар ivanurgant.2009
Я хочу сина відправити в цей готель. Йому там сподобається?
14 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
ЕКСПЕРТИ ПО ГОТЕЛЮ
Визначні пам'ятки
Монастир Аладжа
Оцінка 7.0
Болгарія, Золоті піски
Історія, Архітектура, Релігія

Международный молодежный центр "Сердика" расположен на побережье Черного моря в парке.

Розташування В 15 км от г. Варна и в 400 м от "Акваполиса - Золотые пески".
Опис пляжу В 350 метрах от пляжа.
 • третя і далі
 • піщаний пляж
 • шезлонги
 • парасольки
У готелі

Магазин, 2 бара.

 • ресторан
 • кафе/бар
 • відкритий басейн
 • конференц-зал/банкетний зал
 • сейф
 • обмін валют
Розваги та спорт
 • більярд
 • настільний теніс
 • тренажерний зал
Опис номерів

Номера различных категорий.

 • ванна/душ
 • кондиціонер
 • кабельне/супутникове ТБ
 • телефон
 • балкон/тераса
ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ
Какой пляж у отеля?
Отель располагается на 3-й пляжной линии или далее. У отеля песчаный пляж. На пляже есть шезлонги (платно), зонтики (бесплатно).
Какие развлечения есть в отеле?
Вы можете прекрасно провести время за игрой в бильярд, настольный теннис. Для поддержания хорошей физической формы отель предлагает посетить тренажерный зал.