Відгуки та розповіді про готелі Бразилії

Розповіді туристів про Бразилію додати розповідь
Тридцять три бажання...
Міракль: «Тридцять три бажання + Парад чемпіонів карнавалу 2018». Країни: Аргентина – Уругвай – Бразилія – Венесуела. НА КАРНАВАЛІ, НА КАРНАВАЛІ… Звичайно, ми з товаришем цього разу вирушили за такі далекі моря – океани насамперед через бразильський карнавал (знаменитий самбодром).
 •  6 років тому
Як самостійно організувати поїздку до Південної Америки
Наш маршрут Південною Америкою 1.5 дні  Ріо-де-Жанейро. Дивимося: Гора Корковадо, ботанічний сад, Цукрова голова під час заходу сонця, пляж Копакабана, нічне шоу Платаформа.
 •  9 років тому
Подорож Південною Америкою. Бразилія
Бразилія Ця розповідь про нашу найбільшу і грандіозну подорож по Південній Америці, яка впевнено посіла перше місце в нашому рейтингу. Ми з Дашею вітаємо Олю Бойка з перемогою у конкурсі за вгадану країну!
 •  9 років тому
Ах, карнавал! Або мрії збуваються.
Три останні роки я мріяла побувати в Бразилії на карнавалі. і виповнилася Переліт до Парижа МАУ, а там вже двоповерховий аеробус Аер Франс, час у дорозі близько 10 годин, в них час тому на 6 годин, загальне на нашу це було 11 ранку, а по їхньому 6 ранку, в літаку я виспалася за всі свої попередні ме...
 •  8 років тому
Карнавал самби у Бразилії
У Ріо-де-Жанейро 10 лютого 2013 року, у розпал спекотного літа, почнеться знаменитий бразильський карнавал Сarnaval do Rio. Він триває протягом трьох днів. Ще в 1984 році в Ріо був побудований спеціальний стадіон Самбадром, де проходить наймасовіша карнавальна хода.
 •  11 років тому
Новорічний карнавал у Ріо-де-Жанейро
У Ріо-де-Жанейро 31 грудня відбудеться новорічний карнавал на пляжі Копакабана. Туроператор організує новорічні тури до Ріо 28 та 29 грудня 2012 року на 12 та 14 днів. Тур може включати відвідування курортів Бузіос чи Ангра, Амазонії, водоспадів Ігуасу, столиці Аргентини – Буенос-Айрес.
 •  11 років тому
Грандіозний марафон Центральної Америки
Якщо Ви готові вставати рано, їсти швидко, вмієте швидко пакувати речі та добре вмієте справлятися зі стресовими ситуаціями – тоді цей тур для Вас. Настройтесь на те, що попереду у Вас марш-кидок довжиною в 20 днів, що на Вас чекають випробування на стресостійкість і комунікабельність, і Ваші старан...
 •  12 років тому
Місто Бога
фото
 •  13 років тому
Місто Бога або як здійснити свою мрію
Ну ось нарешті я зважилася на цю подорож, зрозуміла, що чекати більше не можу. І подорож перевершила всі найсміливіші очікування! Ми летіли транзитом через Лондон компанією British Airways.
 •  13 років тому
Новий рік у Бразилії
Нас було троє – дорослі та дитина. Опущу емоційну розповідь про добу в Москві та добу в аеропорту Мадрида та про спілкування з авіакомпанією Іберія - Боже борони тепер колись з нею літати!
 •  13 років тому
Показати ще »