Excelsior Copacabana 4*– Відгуки

Excelsior Copacabana - один з найкращих 4* готелів у Ріо-де-Жанейро, надає послугам клієнтів 233 номер. Він розташований на першій лінії пляжу Copacabana, недалеко від туристичного центру міста та ділової частини міста. Оточений торговими центрами, ресторанами, нічними клубами, кінотеатрами та ін. З готелю відкривається мальовничий краєвид на пляж, статую Христа Спасителя та Цукрову Голову. Сніданок включений в рахунок оплати номера і подається або в номері, або в ресторані; національні страви різних країн світу, а також кулінарні делікатеси бразильської кухні Ви зможете скуштувати у Restaurante Excelsior; поряд з басейном знаходиться бар з кондиціонером та телевізором.Детальніше →
Відгуків поки немає
Чекаємо поки хтось повернеться звідси живим і додасть відгук.


Запитань
поки немає
Поставте запитання про готелі експертам, та отримайте відповіді в найближчі години.
ЕКСПЕРТИ ПО ГОТЕЛЮ
Визначні пам'ятки
Статуя Христа-Спасителя
Оцінка 10.0
Бразилія, Ріо-де-Жанейро
Вулиці, площі, краєвиди, Пам'ятники
Гора Цукрова голова
Бразилія, Ріо-де-Жанейро
Вулиці, площі, краєвиди, Природа

Excelsior Copacabana - один из лучших 4* отелей в Рио-де-Жанейро, предоставляет услугам клиентов 233 номер. Он расположен на 1-ой линии пляжа Copacabana, недалеко от туристического центра города и деловой части города. Окружен торговыми центрами, ресторанами, ночными клубами, кинотеатрами и пр. Из отеля открывается живописный вид на пляж, статую Христа Спасителя и Сахарную Голову.

Завтрак включен в счет оплаты номера и подается Вам либо в номере, либо в ресторане; национальные блюда разных стран мира, а также кулинарные деликатесы бразильской кухни Вы сможете попробовать в Restaurante Excelsior; рядом с бассейном находится бар с кондиционером и телевизором.

Розташування Отель находится на пляже Копакабана, в 10 минутах езды от центра города и от местного аэропорта, в 20 минутах от международного аэропорта.
У готелі

бассейн на крыше

фитнес-центр

бизнес-центр

ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ