Відгуки та розповіді про готелі Ботсвани

Немає визначних пам'яток Ботсвани
Немає повідомлень про Ботсвані   Написати
Розповіді туристів про Ботсвану додати розповідь
Відкриття Африки
(Київ-Віндхук-Гобабіс-Маун-Касане-Лівінгстон-Дівунду-Віндхук-Сесрієм-Волвіш -Бей-Свакомунд-Віндхук-Київ) Предісторія. Троє друзів вирішили поїхати в Африку в спробі дізнатися, що таке сафарі, водоспад Вікторія, інші африканські пам'ятки, зрозуміти для себе, що таке Африка.
 •  7 років тому
Країна чудес
Побували нещодавно у Ботсвані. Приїхала і все думок стільки в голе витає, що і словами важко передати. Знаєте, коли почуття переповнюють і не розумієш, чому все так, як є.
 •  9 років тому
АФРИРКАНСЬКИЙ КАПКАН.
Після торішнього кенійського сафарі Африка зачепила нас настільки сильно, що ми з подивом виявили, що будь-які спроби планування наступної подорожі наводять нас на Африканський континент.
 •  13 років тому
Велике південноафриканське турне
Рішення про поїздку до Африки був спонтанним – давно збиралися, т. до. Близький Схід, південно-східна Азія, латинська і південна Америка частково охоплені. Розглядали переважно Танзанію, але зупиняло тільки одне – дуже багато для нас сафарі – мінімальний пакет скрізь пропонували 6-7 днів, плюс шален...
 •  13 років тому
Ще фотки
Ще фотки
 •  15 років тому
Неповторна Африка
Коли я оголосила українським друзям та знайомим, що на тиждень їду до Ботсвани, мене, м'яко сказати, не зрозуміли. Мало того, що для еміграції всім країнам віддала перевагу ПАР, то ще й передноворічні свята вирішила провести в «Ж» світу… Мене запитували: «Що це?
 •  15 років тому
Показати ще »