Відгуки та розповіді про готелі Білорусі

Розповіді туристів про Білорусь додати розповідь
Дівчинковий погляд на мальчуківські забави. «Лінія Сталіна» у Мінську
Мінськ - стародавнє місто (роком заснування прийнято вважати 1067-м, хоча точної дати немає). Але, погодьтеся, історія 20 століття для нас ближча. Її ми й намагаємось вивчити насамперед.
 •  3 роки тому
Вогники виблискують – червоний, блакитний… (с)
Той самий випадок, коли прилаштувати фото нема куди, а викинути шкода : ). Загалом нічого корисного в цьому тексті, одні емоції. Ніяк у нас не виходить здійснити повноцінну турпоїздку до Білорусі – взагалі, і Мінськ – зокрема.
 •  3 роки тому
Планова поїздка
Їздила до Мінська робити корекцію зору. Не довірила свої очі нашим лікарям. Та й за ціною з дорогою туди й назад вийшло те саме. До того ж цікаво було, як тут люди живуть за «Батька».
 •  3 роки тому
Новорічна історія 7. Добрі слова
(Оповідання не несе в собі жодного політичного підґрунтя. ) Приблизно рік тому моя хороша подруга нарешті купила собі в Москві власну квартиру. І попросила мене з'їздити на Мітинський радіоринок купити їй всю потрібну побутову техніку.
 •  3 роки тому
Мінськ. Невеликі вилазки, але великі враження
Років 15 тому мій чоловік побував у Мінську у відрядженні. Повернувся він у повному захопленні від міста, я, звичайно, слухала його, ахала і охала, але так і не могла зрозуміти його захоплення, вірніше, перейнятися ними.
 •  5 років тому
Щоб пам'ятали
Випадкова подорож до Бресту. Незнайоме місто. І лише одна головна асоціація: Брестська фортеця. Тому, коли через ліміт часу постало питання, що ж за пару годин встигнути подивитися в Бресті, ніхто особливо й не роздумував.
 •  6 років тому
Що ТурПравда життєдайна робить.
Про скільки нам відкриттів дивовижних, Готує просвіти дух....  Я знаю географію. Без хвальби. 2 гран-прі міських (Москва) географічних олімпіад у шкільні роки. Епрст МДІМВ фініш….
 •  7 років тому
Ще один вид туризму.
  Туризм буває пляжний, екскурсійний, релігійний, екстремальний, гастрономічний і навіть медичний. Відкрию на ТурПравді нову сторінку. Туризм авторемонтний.   Передісторія.
 •  7 років тому
КАК ТАМ, «У БАТЬКИ»?
Путевые заметки В напряжённом рабочем графике замаячила недельная пауза, которую захотелось провести не только интересно, но и «познавально-гастрономически».
 •  7 років тому
Новорічні канікули. Частина 1. У гості до Діда Мороза.
- Чим займатимешся на новорічних святах? Можливо, до Мінська поїдемо числа 6-7? Так за день до Нового року мій давній друг і однокурсник зателефонував мені в надії спільно провести час.
 •  8 років тому
Показати ще »