Запитання про Білорусь

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання


Ще про Білорусь
Ніяк не можемо досягти чіткої відповіді. Допоможіть будь ласка. У мене живе мама, яка зараз перебуває у дуже тяжкому стані. Сестра живе у Мінську та хоче приїхати у вересні, ми дізналися, що автобуси ходять. Може, хтось на особистому досвіді підкаже, чи зможе вона спокійно перетнути кордон чи треба якісь певні документи? Писали до прикордонної служби Білорусі, тямущої відповіді так і не отримали. Заздалегідь дякую.
3 роки тому  •  5 підписників 13 відповідей
Хто їздив із Запоріжжя до Мінська, підкажіть, що потрібно і як краще добиратися, і скільки часу поїздка займає приблизно? Буду вдячний за будь-яку інформацію.
3 роки тому  •  5 підписників 5 відповідей
5 років тому  •  5 підписників 7 відповідей
Здравствуйте, форумчане) По работе надо быть в Бресте (впервые). Посоветуйте, бывалые, по дорожным вопросам: я прилетаю в Минск (из Москвы) в 11.20. На автобусе (аэробасик) - до Минска Пассажирского (около минского автовокзала) Потом на поезде из Минска до Бреста отправление в 13,30. Вопросы: 1.Я точно успею за час из аэропорта до автовокзала/жд-вокзала (без услуг такси)? 2.В поезде какие места брать - сидячее или плацкарт? Ехать недолго -4,5ч., но насколько сидячее место комфортно?) 3.Где можно оптимально поменять свои деньги на белорусские рубли? *Или есть другой комфортный вариант доставки меня в Брест?)) **заранее спасибо)
7 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
Добрий вечір. Приїжджаємо вранці (9 годин) на залізничний вокзал до Мінська. Заселення лише о 12 годині. Підкажіть, будь ласка, які кафе, ресторани відкриті, щоб можна було поснідати?
7 років тому  •  3 підписника 2 відповіді
Ми – я та мій чоловік – громадяни України, у 2014 поїхали на ПМП до Білорусі. Тепер хочемо повернутись назад і перевезти своє скромне майно. На консульський облік не ставали, у РБ оформлений ВНЖ.
8 років тому  •  7 підписників 6 відповідей
Я родом из Екатеринбурга и 21 декабря прошлого года я посетил, с помощью Атабло, славный город Гродно. Город оставил полным положительных эмоций. Там очень много красивых архитектурных объектов, монументальных зданий. Однако и современные строения в Гомеле встречаются достаточно часто. В Гродно я посетил музеи, рестораны, клубы, сделал много фотографий возле памятников. Но особенно мне понравился гродненский драматический театр, который оставил кучу эмоций и недосказанности в своих сценках. Я получил массу удовольствия, находясь там, меня словно окунуло в атмосферу этих сюжетов. Гостеприимные гомельские жители положительно относятся ко всем туристам, так что можете смело ехать туда, вас встретят со всеми почестями.
9 років тому  •  5 підписників 4 відповіді
У кого есть информация по Могнолии2 и Могнолии3 в Созополе? Чем они отличаются?
9 років тому  •  3 підписника 2 відповіді
Запропонуйте готель у Мінську або найближчій області.
10 років тому  •  6 підписників 6 відповідей
Показати ще »
Усі запитання
ще