Запитання про Кіншасу

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання
2 підписники будуть
повідомлені про запитання

Запитання на тему «Загальні запитання»
Хто відпочивав на курорті Лос-Кабос?
Підкажіть якийсь гарний готель п'ятірку або четвірку на цьому курорті, за системою все включено. І чи працюють якісь наші тур оператори з цим курортом. Щось навіть відгуків не могло жодних знайти. Пишуть, що там відпочиває 90% американців. Чи так це?
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Підписатися
2 підписника  • запитав 2013-02-149 років тому
Відповіді  •  5
аватар Li-m3012
Ви летіти через Гельсінкі хочете?
аватар L171212
Поки що тільки вибираємо, придивляємось. Бажаємо зробити синові весільну подорож, щоб запам'яталося на все життя. Але все ж таки ризикувати, замовляти самим, їхати без тур. Оператора, напевно, не ризикнемо. Якби самі, то гаразд. Боїмося, що молоді розгубляються. Напевно, вибиратимемо від якоїсь фірми. Ось зараз розглядаємо готель
Grand Sirenis Riviera Maya Hotel & Spa 5.
аватар Li-m3012
Мені здається занадто складно туди добиратися поки з росії (купа пересадок, відповідно стикувань, тому як весільну подорож я б це місце все-таки не розглядала). хочеться-погляньте перевірений канкун (тут і рейс прямий з Москви і Пітера), так і можна не за облаянную доплату взяти їм перший клас в літаку.
аватар L171212
Спасибі! Я вже зрозуміла, що у Лос-Кабосі, це проблематично. Наразі вирішили переглянути готелі у Рів'єрі-Майї та додатково замовити весільну церемонію. До Коста Ріка ще не дійшли. Потрібно теж глянути. Дуже важко все переглянути. І так сиджу кілька годин. Хочеться догодити молодим.
аватар Li-m3012
Рив'єрі Майей-до розважальних закладів вечорами треба пристойно добиратися (або я не знаю якогось готелю?), І море там з великими хвилями зазвичай. море тиша та гладь і купа дискотек.
аватар
Відповім на інші запитання про Кіншасі
Додати фото
Завантажується...
Фото завантажено
×
Усі запитання
ще