Відгуки та розповіді про готелі Швейцарії

Розповіді туристів про Швейцарію додати розповідь
Нові види на Женевське озеро
Перша наша подорож Швейцарією почалася з Женеви, і чесно зізнатися, вона мені не сподобалася. Зовсім. Пильна, брудна, обплутана проводами, сумнівні пам'ятки, архітектура суцільно залізобетонно-коробна, битком набита бізнесами та суєтними гостями міста.
 •  4 роки тому
Швейцарія та Ліхтенштейн
Швейцарія. . . Відвідати цю казкову країну — мрія кожного мандрівника. Вона завжди на слуху: високий рівень життя; дивовижна природа; шоколад; годинник; фондю; гірськолижні курорти та багато іншого, відомо кожному жителю планети Земля.
 •  5 років тому
Люцерн - серце Швейцарії
Ніби вийшовши з дитячих снів казкове місто Люцерн лежить на березі мальовничого озера чотирьох кантонів. Місто Люцерн має ідеальне розташування саме в тому місці, яке в історичному та естетичному сенсах може вважатися "істинною" Швейцарією.
 •  6 років тому
Водопады
Ще в давні часи романтики та пілігрими прямували до Штауббахського водоспаду в Лаутербруненні, - одному з найвищих у Європі. Висота водоспаду майже 300 метрів. Штауббахський водоспад є другим по висоті в Швейцарії.
 •  6 років тому
Рейнский водопад
Рейнський водопад – найбільший водоспад у Європі за кількістю скинутої води, це одна з головних визначних пам'яток Швейцарії. Знаходиться він у швейцарському кантоні Шаффаузен, поруч з ним розташоване містечко Нойхаузен-ам-Райнфалль.
 •  6 років тому
Поза конкуренцією чи швейцарсько - італійська бездоганність (Частина 2)
День третій: Швейцарія! Країна, в яку я закохалася з першого погляду!   Отже: місцевий час  8.00 і ми виїжджаємо  до Цюріха (відстань від Бобінгена 280 км. ) За вікном вже чудові гірські пейзажі величних Альп, краси луків та озер, і нас зустрічає маленький «рай» на землі – Швейцарія!
 •  7 років тому
Казковий Цюріх
Цюрих. . . Багато хто про нього чув, читав, але далеко не всі наважуються поїхати відпочивати туди. Перше, що стримує туристів - "Це ж Швейцарія! ", друге - "Там же ціни ого-ого", третє - "Візу в Швейцарію?
 •  7 років тому
Знайомство зі Швейцарією
Купуємо швейцарські гостинці) Типовий швейцарський магазинчик
 •  7 років тому
Лугано -звучить майже як мій рідний Луганськ
Різдвяний райський куточок
 •  9 років тому
"Охорона" у Швейцарії
"Охоронець" громадського наземного транспорту в Цюріху Прекрасний тур "Відкриття Швейцарії" з фірмою "Інкомартур"! Дивовижна природа, вражаюча інфраструктура, дороги, гори, озера, міста та їхні жителі.
 •  7 років тому
Показати ще »