Royal Manotel 4*– Відгуки

1
Оцінка 9.010
на основі
1 відгуки
7.0 Номер
8.0 Сервіс
9.0 Чистота
10.0 Харчування
9.0 Інфраструктура
Hotel Royal - комфортабельний готель готельної мережі Manotel, відмінно розташований у центрі Женеви, між озером та штаб-квартирою ООН, неподалік головного залізничного вокзалу. Відмінною рисою цього традиційного готелю є контрастне поєднання класичної спадщини та новаторських ідей. У новому образі готелю простежуються риси неокласичного архітектурного стилю та незвичайна комбінація шляхетної деревини, дорогоцінного мармуру та плюшевих тканин, що створюють атмосферу домашнього тепла, чуттєвого комфорту та доступної розкоші.Детальніше →
аватар karpenko5
 •  їздив(а) 11 років тому
Оцінка 9.0
Проживала в готелі, будучи у відрядженні. Як і все у Швейцарії – дорого. Про готель: Номери оформлені під французький стиль ретро. У номерах чисто, але ремонт проводився давно. … Ще ▾ Проживала в готелі, будучи у відрядженні. Як і все у Швейцарії – дорого. Про готель:
Номери оформлені під французький стиль ретро. У номерах чисто, але ремонт проводився давно. Величезною перевагою даного готелю є сніданок - асортимент величезний (слід зазначити, що для Швейцарії це рідкість), якість відмінна.
У номерах є халат махровий та капці.


Запитань
поки немає
Поставте запитання про готелі експертам, та отримайте відповіді в найближчі години.
ЕКСПЕРТИ ПО ГОТЕЛЮ

Hotel Royal - комфортабельний готель готельної мережі Manotel, відмінно розташований у центрі Женеви, між озером та штаб-квартирою ООН, неподалік головного залізничного вокзалу. Відмінною рисою цього традиційного готелю є контрастне поєднання класичної спадщини та новаторських ідей. У новому образі готелю простежуються риси неокласичного архітектурного стилю та незвичайна комбінація шляхетної деревини, дорогоцінного мармуру та плюшевих тканин, що створюють атмосферу домашнього тепла, чуттєвого комфорту та доступної розкоші.

Розташування Готель знаходиться в центрі Женеви, між озером та штаб-квартирою ООН, неподалік головного залізничного вокзалу.
У готелі

* прокат автомобілів

* конференц зал

* банкетний зал

* бізнес центр.

Опис номерів

Для розміщення гостей пропонується 202 елегантні номери і сьюта, що гарантують комфортне та розкішне проживання в столиці Швейцарії. У кожному номері містяться всі сучасні зручності - від кондиціонера, сейфа та міні-бару до супутникового телебачення, телефону та доступу до Інтернету, деякі номери обладнані міні-кухнею.

У номерах

Ванна кімната з феном, кондиціонер, міні-бар, супутникове телебачення, пряма телефонна лінія, бездротовий доступ до Інтернету, сейф; у деяких номерах є міні-кухня.

ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ