Відгуки та розповіді про готелі Чилі

Немає визначних пам'яток Чилі
Розповіді туристів про Чилі додати розповідь
Історія про гіда-наркомана Костянтина Мартинова. Перу, Болівія, Чилі.
Ми досвідчені мандрівники відвідали понад 70 країн. У нас була мрія поїхати до Перу, Болівії та Чилі. У Чилі ми вже були і нам дуже сподобалася ця країна, нам хотілося познайомитись із нею ближче.
 •  5 років тому
Свавілля на кордоні
     11 липня цього року прилетів до Сантьяго для наступного перельоту на острів Великодня. При перевірці документів митник (або як він там у них називається) забрав мій закордонний паспорт та посвідчення водія і кудись пішов.
 •  6 років тому
Чилійський кордон
І ось уже вдруге ми на чилійському кордоні. Нагадаємо, що тоді не потрапили до Чилі, бо були на орендованому авто та без страховки. Їхали до речі з Мезонди через перевали та тунелі.
 •  8 років тому
Я на острові Великодня! Здійснення шкільної мрії.
Попрощавшись зі столицею Чилі Сантьяго, я спочатку переїхав до міста Вальпараісо, на березі Тихого океану, потім за кілька годин перелетів на острів Пасхи. Не буду повторювати слова всіх, хто побував на острові Великодня, але хочу сказати, що я підкорений островом ще під час підльоту.
 •  6 років тому
Острів Великодня з моїм захопленням! Чилі.
Як я вже казав, що взяв на прокат велосипед. Хотів спробувати об'їхати на ньому острів. Я не врахував одного, що дорога на інший кінець острова йде вгору приблизно 25 кілометрів.
 •  6 років тому
Від краю Землі до острова Великодня!
Південна Америка завжди викликала у мені почуття надмірної цікавості. Знаєте, часто кажуть, я пішов би за тобою на край Землі. Так ось є міф про те, що край Землі це Чилі.
 •  12 років тому
Чилійські "ЛОХІ"-брехня
У червні 2008 року, повернувшись із о. Маврикій, я потрапила до офісу одного з великих банків Москви. На першому поверсі стояв 3-метровий глобус і я довго вивчала відстань, на яку була занедбана зовсім недавно.
 •  15 років тому
Показати ще »