Відгуки та розповіді про готелі Китаю

Розповіді туристів про Китай додати розповідь
Майже Китай)))
Кухня в номері Лоджія Вечеря в готелі Пиво непогане, тільки тепле Смачна горілочка, в магазині вона називається "китайський лікер" Після поїздки на ринок)) Ті самі джерела Привітання від готелю мені на ДР і це правда))
 •  5 років тому
І знову чудовий о. Хайнань!
Нам сподобався острів Хайнань ще у лютневу поїздку, і не все заплановане через самопочуття подивилися. Моніторили постійно тури на найближчий час і на три місяці вперед, ситуація була така: на 8 днів вигідніше впритул бронювати, а на 15 днів вигідно заздалегідь.
 •  5 років тому
НЕЧЕКОВАНО КАЗКОВИЙ для нас острів ХАЙНАНЬ, комуністичного Китаю в березні 2019
Наближалася весна, а значить і відпустка на 2 тижні, за графіком вона у лютому! Всю зиму стежила за цінами на теплі курорти, у списку особливо бажаних були: Танзанія, о. Хайнань, ГОА, Шрі ланка, В'єтнам, Таїланд на днів 10, але якщо дуже дорого то і Єгипет або ОАЕ підійде на тиждень, хоча в Єгипті м...
 •  5 років тому
Ханкоу та Санья міста на острові Хайнань
Китай, острів Хайнань, міста Ханкоу та Санья. Потрапила на острів зовсім випадково. Переліт Київ-Ханкоу цілих 13.5 годин з дозаправкою в Астані. Вирушили у Готель GOLDEN SUNSHINE HOTSPRING RESORT 4*.
 •  5 років тому
Пригоди китайською!
Пригоди китайською!
 •  6 років тому
Як самостійно організувати подорож Китаєм
Китай самостійно Мандрівник вітаю! Якщо ти читаєш цю розповідь, то, можливо, готуєшся вирушити в незабутню та грандіозну подорож. Ось трохи технічної інформації про те, як ми готувалися.
 •  6 років тому
Поїздка на відпочинок у Китай
Поїздка на відпочинок до Китаю Летимо з Мариною до Китаю – Зовсім нам незнайомий край. І одразу ми на морі опинилися І від захоплення розплакалися. Вона чудова,   суперечки немає, Але який у китайців менталітет?
 •  6 років тому
Не парьтесь або А йдіть ви в лазню! Китай-2017. Частина 23. Переходимо до водних процедур.
Гуанчжоу  2017-06-14                                                                                 17 день. О четвертій годині ранку ми сидимо на сходах розкішної лазні та куримо.
 •  6 років тому
Не парьтесь або А йдіть ви в лазню! Китай-2017. Частина 22. Китай прекрасний Китай жахливий.
Яншо - Гуанчжоу 2017-06-13                                           16 день< br /> Я, звісно, ​ ​ люблю контрасти. Після цукерки з'їсти шматок оселедця, наприклад.
 •  6 років тому
Не парьтесь або А йдіть ви в лазню! Китай-2017. Частина 21. Бамбу до коней.
Яншо - Синпин - Яншо  2017-06-12                                            15 день Коротка довідка: Бамбу - це пліт з бамбука, на якому катають туристів, а ще на ньому ж рибалки з бакланами полюють на риб.
 •  6 років тому
Показати ще »