Відгуки та розповіді про готелі Куби

Розповіді туристів про Кубу додати розповідь
Небезпечно в Красії
Відвідав цей курорт цього тижня. Загалом траси непогані, але є мінуси. З паркуванням авто є великі проблеми. Машини паркують просто при дорозі, що спричиняє проблеми при зустрічному русі автомобілів.
 •  2 роки тому
Куба. Гавана. Фустерландія
Для мене, любительки мозаїки та кераміки, головною пам'яткою Куби виявилася Фустерландія. Як у Барселоні – парк Гуель. Фустерландія – незвичайне містечко-музей на околиці Гавани в районі Хайманітас.
 •  3 роки тому
Смеркало 4. Кубинські враження
Ніхто не приходить до Отця інакше, як через Мене.           (Євангеліє від Івана 14:6) Перефразуючи Ісуса, скажу: ніхто не потрапляє на Кубу, інакше, як через Домінікани.
 •  3 роки тому
Куба Лібре!
Це наша друга подорож на Кубу! Вперше були 8 років тому у Варадеро + Гавана, зараз вирішили переглянути нове місце туризму провінція Ольгін, північно-східна частина острова.
 •  3 роки тому
Моє перебування на Кубі в готелі Naviti Varadero beach club 4*
Доброго дня шановний турист! Вирішив поділитися враженнями щодо свого відпочинку на Кубі. Ну почну з того, що виліт у мене був з Санкт-Петербурга до Парижа (переліт 3.5 години), стиковка рейсу була 4.
 •  6 років тому
Незабутня подорож на Кубу
Давно хотіли побувати на Кубі та відвідати не найпопулярніші міста, як, наприклад, Ольгін. У нього є одна дуже цікава пам'ятка - Лома-де-ла-Крус або як його ще називають "Холм Хреста" - символ кубинського міста, він розташований у північній частині міста та його висота 261 метр над рівнем моря.
 •  6 років тому
Прекрасне літо на Кубі
Відпочивали ми у Варадеро у готелі мережі Мелія. Ця відпустка одна з найбільш приголомшливих відпусток, які були. Куба вразила своєю архітектурою, старовиною та духом історії!
 •  10 років тому
Романтична подорож
Довго думали і розмірковували, але все ж таки віддали перевагу Кубі і наш медовий місяць пройшов саме там. Дуже приємні та ніжні спогади залишилися про проведений час. Відпочинок тривав 21 день, тому вдалося багато чого відвідати і багато де побувати.
 •  10 років тому
Куба.Назад у минуле
На Кубу я дуже хотіла потрапити. По-перше я там ніколи не була, по-друге, тому що Куба стала на шлях економічного розвитку, незабаром вона втратить той шарм і колорит, заради якого всі прагнуть потрапити на машині часу назад у минуле.
 •  11 років тому
Март в Гаване
Отдыхал на Кубе 18 дней. Учитывая, что пляжный отдых и «всё включено» меня интересует не очень, ездил без путёвки, можно сказать «дикарём». Целью поездки было максимально плотное соприкосновение с кубинской народной жизнью, хотя и пляжи не игнорировал.
 •  11 років тому
Показати ще »