Відгуки та розповіді про готелі Кайо-Коко

Немає визначних пам'яток Кайо-Коко
Немає повідомлень про Кайо-Коко   Написати
Розповіді туристів про Кайо-Коко додати розповідь
Настійно не раджу готель
Старі меблі, обслуговування огидне! Мало того, що співробітники на кожному кроці розводять на гроші, то вони ще грубять і лаються з гостями, не давали нам спокійно відпочивати.
 •  2 роки тому
Для любителів кайтінг і не дорогого відпочинку!
Вибір готелю був не випадковим мій хлопець дуже любить кайтсерфінг і були важливими саме відповідні умови кайт школа з прокатом обладнання та ще й власники росіяни ну а я просто хотіла відпочити на Кубі так як ще не разу тут не була.
 •  5 років тому
Не могла навіть уявити, що Куба може бути такою приголомшливою!
Не могла навіть уявити, що Куба може бути такою приголомшливою! До цієї поїздки ми були на Кубі роки два тому, і цього разу нам порадили поїхати на острови в готель, і виявилося, що це зовсім інша Куба, неймовірний курорт з приголомшливим пляжем.
 •  5 років тому
Відмінний відпочинок на Кубі
Просто супер! Відпочинок на найвищому рівні! Заодно навчилися кататися на кайтах ! ! ! Ще сподобалися Фламінго! Дуже тепле море, гарні заходи сонця. Номери досить просторі і затишні!
 •  5 років тому
Просто неймовірно, навіть не очікували.
Підбирали готель так, щоби було комфортно нам усім, але особливо дітям. Вперше це був такий довгий переліт, та ще й довгий трансфер, але повірте, це точно того варте! Почну з найголовнішого того, через що саме ми і вибрали цей готель.
 •  5 років тому
Наше перше відвідування Кайо-Коко.
Готель та узбережжя просто неймовірної краси! Хоча він сам далеко не новий, і є навіть покинуті будівлі, але на загальні враження це позначилося навіть на краще. З одного боку це тихе та таємниче місце, нічим не схоже на шум і метушню Баваро, де ми відпочивали минулого року.
 •  5 років тому
Підійде любителям тюленього відпочинку.
Наш відпочинок пройшов ідеально, все дуже сподобалося причому за вартістю готель дуже доступний і своїх грошей коштує. Почати хочу з пляжу він довгий припливи відливи є але не надто великі і плавати комфортно.
 •  5 років тому
Кайо Коко і не тільки
Повернувся недавно з Кайо Коко, хотів написати про Кайо Коко – потім прочитав попередній відгук "російської Нюші на відпочинку", посміхнулося і стало не до описів готелю.
 •  15 років тому
Ірині
По-перше Трип не 5 зірочок, а 4. По-друге, це не найкращий комплекс для пар з дітьми - вибирайте краще туроператора (звідси і пішли ваші пригоди). По-третє, притримайтеся щодо кубинців - це класні хлопці, я об'їздив півсвіту і знаю що говорю.
 •  14 років тому
Куба та Ваня з Гвебека
Ваня, ти, мабуть, не в курсі який рівень цін у Куршевелі, що не дивно, оскільки сам ти звалив і "чохлишся" (це що за хохлядсько-канадський деалектизм? ) у якійсь дупі. І, напевно, там у вас ніхто не чув про те, що щедрі чайові залишають саме туристи з Росії, оскільки давно вже можуть собі це дозволи...
 •  15 років тому
Показати ще »


Ще про Кайо-Коко