Відгуки та розповіді про готелі Варадеро

Розповіді туристів про Варадеро додати розповідь
Ми дуже раді, що приїхали до цього готелю на відпочинок.
Ми дуже раді, що приїхали до цього готелю на відпочинок. Ми троє друзів, які вже не такі молоді, і ми чудово провели час. Увага всього персоналу понад усе. Їжа різноманітна та добре приготовлена.
 •  3 тижні тому
Гарний готель з Wi-Fi та купою "+"
Відпочивала з чоловіком. Це моя 44-а країна та 3-я на Карибах. За кубинськими мірками готель чудовий. Плюси: + приємний персонал весь + поселяють відразу і одягають браслети + виселення в 12, АЛЕ браслети не зрізають і якщо потрібно пролити номер ціна 11 євро/дол.
 •  6 місяців тому
Готель для ночівлі
Готель для ночівлі, в готелі практично нічого не працює. Вода тече з перебоями, анімації 0, тренажерний зал не працює, шезлонгів, пляжних рушників немає, море поряд але пісок на пляжі не прибирає ніхто, бари та ресторан працює справно та перекусити завжди можна смачно та недорого.
 •  6 місяців тому
Втрачений час та гроші
Сонце, білий пісок, блакитний океан. Це все про Кубу! Якщо ми говоримо про цей готель, то тут нічого цього не побачите, чому? Та все просто, у вас не буде на цей час)))) Відпочиваємо по сьогоднішній день, вибирали так само як і всі за відгуками та за рекомендаціями тур оператора!
 •  6 місяців тому
Прекрасний готель та анімація
Відпочивали з подругою у цьому готелі. Долетіли спокійно – спали майже весь політ. Після прильоту безкоштовний ПЛР-тест (загальний час до виходу близько 2 годин). У готелі заселили протягом 10 хвилин, хоча був ранній ранок.
 •  1 рік тому
Поганий готель та повністю поганий Варадеро
Що хорошого: 1. Погода. 2. Пісок на пляжі + чистий океан. 3. Алкоголь, але це не аргумент. 4. Кава. 5. Повна тиша ввечері (спальні корпуси далеко від концертів), спати можна було б добре, але комарі (див.
 •  1 рік тому
Читайте уважно та в дорогу!
Відпочивали сім'єю 4 особи. дорослих у 2-х номерах. Готель вибрали самі за відгуками та рекомендаціями, а також місце розташування та доступності в окрузі ринків, магазинів, банку, кафешок, були готові до будь-яких труднощів і запаслися: презентами (шоколад, лак для нігтів, резиночки красиві для во...
 •  2 роки тому
Готель на тверду трійку
Більше ніж на 3 зірки цей готель не тягне! Я все чекав, але не так! ! ! Почнемо по порядку. Харчування – всього багато, але готувати не вміють, смакові якості відсутні. У ресторані смердить каналізацією (тухла ганчірка).
 •  2 роки тому
Соціалізм у всій своїй красі
Заселення та виселення – єдине, до чого немає претензій. Персонал загалом доброзичливий, як і більшість кубинців. На восьмий день вдалося вирахувати покоївку, і шляхом щедрих підношень умовити замінити рушники та підмісти підлогу.
 •  3 роки тому
Відгук про готель Islazul Punta Blanca
Це огидний готель, у номерах вікна не відчиняються, і якщо відчинили то не закривається. У ванній жили два таргани, у номері на меблях жили терміти. Прибирання в номері полягало лише в застиланні ліжка.
 •  2 роки тому
Показати ще »


Ще про Варадеро