Відгуки та розповіді про готелі Кіпру

Розповіді туристів про Кіпр додати розповідь
Літо у листопаді
Це моя 16-та країна та третій відпочинок у 2021 році. 10 днів європейського відпочинку в хорошому готелі, чудовим обслуговуванням та неймовірно бомбардованим морем, культурними пам'ятками, гарною природою, смачною кухнею підуть на користь будь-кому.
 •  2 роки тому
Він йшов до Одеси, а вийшов до Херсона
Насправді, звісно, ​ ​ не Одеса та не Херсон. Все набагато крутіше. Просто вирішив я з сімейством відвідати Північний Кіпр, купив квитки до Ларнаки, отримав болгарську візу і відлетів до Хорватії.
 •  3 роки тому
Не дарма її називають Анапою
Велике село - це моє перше враження про Айя-Напу. Коли тебе в аеропорту зустрічає напіврозвалений мерседес з обшарпаними сидіннями, а д'юті фрі по прильоту - це три полиці алкоголю, полиця сигарет і два холодильники з газуванням, то ти відразу починаєш напружуватися - куди ти потрапив?
 •  5 років тому
Відмінний відпочинок на Кіпрі
Є кілька причин відвідувати Кіпр восени. По-перше, немає виснажливої ​ ​ спеки (влітку в нас і своєї спеки вистачає). По-друге, ціни та наплив туристів поменше.
 •  5 років тому
Маленька розповідь про маленьку відпустку у маленькій країні
Нашу літню відпустку вирішили вибрати за такими критеріями: 1. Недалеко летіти. 2. Гарний пляж та море. 3. Тюлячий відпочинок. 4. Повний релакс. На карті світу око впало на Кіпр.
 •  5 років тому
Кіпр, чудовий відпочинок
Довго вибирала куди полетіти відпочити цього літа, вибір упав на Кіпр) тому що на початку червня ще немає такого величезного потоку туристів і переліт займає всього 2 години та 45 хвилин з Києва.
 •  5 років тому
Травневі свята у Пафосі
Хочу описати травневі свята на Кіпрі. Так як днів у травні мало, хотілося б щось цікаве, незвичайне і запам'ятовується, тому що на Кіпрі я вже була, то з приводу екскурсії проблем не виникало, з Пафосу теж багато незвіданих місць.
 •  5 років тому
Повернення на Кіпр!
Повернення на Кіпр! У нас із Дашею є правило – не повторювати подорожі до тих самих місць. Виняток становлять лише Єгипет та Туреччина. Але шість років терпіння. . . не втрималися і взяли Грузію, потім знову взяли, але вже з Мишком.
 •  5 років тому
Пафос – зі списку "must have"!
Від аеропорту їхати приблизно година. Пляжі піщані з пологим заходом, але з темним вулканічним піском. Регіон дуже цікавий для любителів історії. Є вілла 4 століття нашої ери, всілякі музеї давнини, стародавні руїни, місце народження Афродіти, місце купання Афродіти та ще 55 місць де щось робила Афр...
 •  6 років тому
Ларнака - дуже гарний та автентичний
Ларнака - це місто, куди ви прилітаєте. У цьому місті живуть не лише туристи, а й місцеві мешканці. Тут розташований аеропорт, а значить трансфер тут мінімальний за тривалістю.
 •  6 років тому
Показати ще »