Відгуки та розповіді про готелі Ларнакі

Розповіді туристів про Ларнаку додати розповідь
Цілком непогано, якщо бути без особливих претензій.
Цілком непогано. Номер 102, один поверх вгору сходами. Вид з вікна -майданчик для машин, відкрите кафе, далі чиєсь маєток, загалом вид на вузьку вуличку Vergi. Маленький номер із 2 зрушеними ліжками.
 •  1 рік тому
Отель потребує оновлення
Отель потребує оновлення, навіть біля ресепшена помітні сліди протікання даху. Мебіль старенька. Інтернет гарний по всій території отеля. Обслуговування норм, прибирання норм, кожен день.
 •  3 роки тому
Є нюанс на вигляд номерів, а так непогана 2*
Вперше їздили на Кіпр. Знайшла максимально вигідний варіант з харчуванням сніданок та вечерю на 5 ночей у цей готель. Готель знаходиться в районі Дікелія, це 10 км від Ларнакі.
 •  4 роки тому
Відгук про готель Flamingo Beach Hotel
Звичайний тризірковий готель. Судячи з тієї ситуації, що відбулася, оцінюю готель на 7 балів. Нам надали бічний номер, море не видно, довелося попросити поміняти номер, але зробили це з горем навпіл.
 •  4 роки тому
У несезон, взимку – це чудове бюджетне місце та дуже ламповий готель
Була в цьому готелі до карантину. Лютий 2020 року. Готель дуже сподобався - людей у ​ ​ ньому взимку майже немає, тихо спокійно, поряд з морем, поряд з центром міста та всіма визначними пам'ятками, за 10 хвилин ходьби від фортеці Ларнаки, усипальниці Лазяра.
 •  4 роки тому
Відгук про готель Flamingo Beach Hotel
Ми повинні були жити у Фламінго, але після приїзду нам сказали, що в готелі немає води і переселили нас в апартаменти далі від моря, ми жили десь у дворах. Дозволяли сходити туди лише на сніданок.
 •  5 років тому
Відгук про готель Crown Resorts Henipa
Все було добре в готелі, все сподобалося. У нас були лише сніданки, вони не погані. Номер у нас був на 3 особи, нам трапився корпус новіший, там було все добре. До пляжу треба пройтися, вода чудова, чиста, хороша.
 •  5 років тому
Відгук про готель Palm Beach Hotel & Bungalows
Заселення до готелю було швидким. Номер був нормальним, трохи зношеним, але без особливих недоліків. Зауваження були лише за новизною номера, а так готель нам дуже сподобався і територія, харчування, пляж.
 •  5 років тому
Непоганий, але дуже "втомлений" готель. Все платно крім кондиціонера.
Брали тур на 6 днів сніданок-вечеря за 550 євро. Напевно, дорожче платити не варто, але незрозуміло, хто ці гроші заробив. У готелі висить ціновий прейскурант, в якому написано, що день такого перебування в готелі коштує 182 євро, тобто.
 •  5 років тому
Відпочинок вдався!)
Добрий день всім! Поки що враження свіжі вирішила написати відгук. Були в готелі з 12.05. 19 по 19.05. 2019. Заселяли нас вже пізно ввечері, але вдалося повечеряти і прогулятися до моря) Брали тур системою "Все включено" і не помилилися).
 •  5 років тому
Показати ще »


Ще про Ларнаку