Відгуки та розповіді про готелі Ларнакі

Розповіді туристів про Ларнаку додати розповідь
Отель потребує оновлення
Отель потребує оновлення, навіть біля ресепшена помітні сліди протікання даху. Мебіль старенька. Інтернет гарний по всій території отеля. Обслуговування норм, прибирання норм, кожен день.
 •  1 рік тому
Є нюанс на вигляд номерів, а так непогана 2*
Вперше їздили на Кіпр. Знайшла максимально вигідний варіант з харчуванням сніданок та вечерю на 5 ночей у цей готель. Готель знаходиться в районі Дікелія, це 10 км від Ларнакі.
 •  3 роки тому
Відгук про готель Flamingo Beach Hotel
Звичайний тризірковий готель. Судячи з тієї ситуації, що відбулася, оцінюю готель на 7 балів. Нам надали бічний номер, море не видно, довелося попросити поміняти номер, але зробили це з горем навпіл.
 •  3 роки тому
У несезон, взимку – це чудове бюджетне місце та дуже ламповий готель
Була в цьому готелі до карантину. Лютий 2020 року. Готель дуже сподобався - людей у ​ ​ ньому взимку майже немає, тихо спокійно, поряд з морем, поряд з центром міста та всіма визначними пам'ятками, за 10 хвилин ходьби від фортеці Ларнаки, усипальниці Лазяра.
 •  1 рік тому
Відгук про готель Flamingo Beach Hotel
Ми повинні були жити у Фламінго, але після приїзду нам сказали, що в готелі немає води і переселили нас в апартаменти далі від моря, ми жили десь у дворах. Дозволяли сходити туди лише на сніданок.
 •  3 роки тому
Відгук про готель Crown Resorts Henipa
Все було добре в готелі, все сподобалося. У нас були лише сніданки, вони не погані. Номер у нас був на 3 особи, нам трапився корпус новіший, там було все добре. До пляжу треба пройтися, вода чудова, чиста, хороша.
 •  3 роки тому
Відгук про готель Palm Beach Hotel & Bungalows
Заселення до готелю було швидким. Номер був нормальним, трохи зношеним, але без особливих недоліків. Зауваження були лише за новизною номера, а так готель нам дуже сподобався і територія, харчування, пляж.
 •  3 роки тому
Непоганий, але дуже "втомлений" готель. Все платно крім кондиціонера.
Брали тур на 6 днів сніданок-вечеря за 550 євро. Напевно, дорожче платити не варто, але незрозуміло, хто ці гроші заробив. У готелі висить ціновий прейскурант, в якому написано, що день такого перебування в готелі коштує 182 євро, тобто.
 •  3 роки тому
Відпочинок вдався!)
Добрий день всім! Поки що враження свіжі вирішила написати відгук. Були в готелі з 12.05. 19 по 19.05. 2019. Заселяли нас вже пізно ввечері, але вдалося повечеряти і прогулятися до моря) Брали тур системою "Все включено" і не помилилися).
 •  3 роки тому
Цілком прийнятно. Враження про Blazer
Готель розташований у туристичному центрі Ларнакі. Центрального входу з головної вулиці, з розсувними дверима та швейцаром на вході ви не побачите. Досить скромний вхід в готель серед безлічі дверей різних магазинчиків і нічим не виділяється.
 •  3 роки тому
Показати ще »


Ще про Ларнаку