Запитання про Нікосію

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання
4 підписники будуть
повідомлені про запитання

Запитання на тему «Загальні запитання»
кіпр віза
Чи можна відлетіти на кіпр, просто поставивши візу без туру путівки?
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Підписатися
7 підписників  • запитав 2009-10-2215 років тому
Відповіді  •  33
аватар farewell
Якщо вам вже поставили кіпрську візу в паспорт, значить ви зможете відлетіти.
Інша річ, як ви її отримаєте. Короткострокові візи на Кіпр бувають трьох видів:1. туристична, 2. ділова, 3. гостьова. Ну, з туристичною все зрозуміло. Щодо гостьової, то для її оформлення, крім усіх стандартних документів для відкриття візи на Кіпр, вам потрібно надати офіційне запрошення, яке засвідчується нотаріально. Крім того, якщо плануєте жити у готелі – підтвердження резервації готелю. Для ділової візи – офіційне запрошення кіпрської юридичної особи на бланку, а також термін та мету прибуття. Якщо у вас на Кіпрі власність (нерухомість) - офіційне підтвердження факту володіння нерухомістю; якщо одружені з громадянином Кіпру - свідоцтво про шлюб.
аватар davidos
а якщо я втечу по турпутівці, я ж не зобов'язаний жити в цьому готелі. я можу винайняти квартиру, піти вчитися і з часом знайти роботу. це реально?
аватар Amir1
реально, але лише на термін, вказаний у візі. А це термін дії готельного ваучера. 7-14 днів. Якщо за цей час ви встигнете вивчитися та знайти роботу, тоді вперед. Тільки от працювати не встигнете. Без візи ви працюватимете до першого поліцейського.
аватар davidos
наскільки я знаю, якщо я буду навчатися в European University Cyprus, то вони самі самі продовжуватимуть візу. це ж у їхніх інтересах.
аватар Amir1
якби це було так легко, то мої діти давно б уже навчалися у Сіднеї чи Мельбурні. Спробуйте відкрити студентську візу і дізнатися все. Але відкривати її слід не там, а тут. За 7 днів Ви її там не відкриєте, а нелегалу навряд чи взагалі там щось відкриють.
аватар Amir1
та ще. У їхніх інтересах приймати до себе "розуми", а не будь-кого. А хто сказав, що Ви "розум"? Спочатку це треба довести, щоби там працювати. Я це все пройшов, правда у напрямку Австралії. На сьогоднішній день це найлегший шлях до еміграції та найнадійніший. Але в процесі я зрозумів, що не пройду, дуже багато всяких "але". Я думаю, що в Кіпр ще складніше, адже Австралія найвідкритіша країна для еміграції поруч із Канадою.
аватар davidos
Чому 7 днів? хто сказав? взагалі-то росіянам ставлять візи на місяць мінімум. та безкоштовно. я до посольства дзвонив.
аватар davidos
Щодо роботи може і потрібні уми. думаю розберемося. а ось вчитися може будь-хто.
аватар Pachok
Ну, так поставте й інші питання у посольстві - чи можна росіянам вчитися та працювати на Кіпрі з простроченою візою:))))
аватар davidos
Чому з простроченою? її буде універ продовжувати! Ви навіть стільки не знаєте. якщо я навчаюсь мені ніхто не має право з країни викинуть. це скрізь так.
аватар Amir1
sorry, про Росію я не знаю. Але мені здається, політика одна для всіх.
аватар Amir1
щоб щось продовжувати, потрібно мати що продовжувати. Туристичну візу в Австралію теж роблять за тиждень без проблем, а спробуйте зробити студентську. Мінімум рік із здаванням IELTS мінімум на 6 балів. Навіть зі своїм знанням англійської не здам на 6, т.к. 7 це вже рівень перекладача.
аватар Amir1
але може для росіян на Кіпр і негаразд. Я не знаю.
аватар davidos
то ви в Австралії живете?
аватар Pachok
Чому Ви думаєте, що універ Вам її продовжуватиме? Вони вам це написали? Попросіть їх і відкрити цю візу. І, до речі, студента легко можна викинути з країни за порушення візового режиму.
аватар Pachok
Наразі прочитала, що для росіян відкривається у спрощеному режимі так звана "провіза", дійсна 90 днів. Ніде не сказано, що її можна продовжувати. Навпаки, зазначено, що за інших параметрів - не туризм, не 90 днів, слід звертатися до консульства у загальному порядку
аватар davidos
ну що ви кажете таке? звичайно будуть продовжувати. навіть дізнаватися не треба. я їм платитиму 6000 євро на рік за навчання і ще вони мені студентську візу не зроблять. це у тому ж інтересах. На кіпрі навчаються всі комуні ліньки. Пакистанці, індуси ітд. і Т. Д. і Т. П.
аватар Amir1
на жаль, в Австралії я не живу і по моїх коментах це видно. Але праці витратив чимало, щоб потрапити туди, а потім зрозумів, що не встигну до 45 років виконати їхні вимоги.
аватар davidos
а де ви живете, якщо не секрет?
аватар Amir1
до речі, в Австралії теж живуть всі кому не ліньки, а ось нас туди не пускають.
аватар davidos
Європа велика. можна поїхати куди хочете! чому саме Австралія?
аватар Amir1
де я живу? А ви на мій нік натисніть Amir1 і побачите все.
аватар davidos
так ви взагалі на кордоні з європейською живете. двіно б уже поїхали!
аватар Amir1
у Європі ви людина третього сорту і як би ви не намагалися, таким і помрете. А там ви такий же як усі та можливості такі ж. Середня тривалість життя 85 років для чоловіків, а у нас 56. Відразу після приїзду Вам платять 600 доларів на дитину і 300 на квартиру, навіть якщо ви не працюєте. Найбільші у світі зарплати та держ. забезпечення. Найкращий клімат. Медицина... Так можна перелічувати багато всього.
аватар Amir1
коротше там найвищий рівень життя. Друге місце Канада, але туди ще важче виїхати. Для мене просто не реально.
аватар davidos
Ну що так і залишитеся жити на кордоні з Польщею. я ксати був у Ковелі цієї зими.
аватар Amir1
я на дітей сподіваюся. Виростуть, поїдуть і мене заберуть. Мрії, мрії, де Ваша насолода?..
аватар davidos
На мою вся західна Україна вже давно в Європі на заробітках. хто в Німеччині хто в Італії, Іспанії.
аватар Amir1
мені за цим до Європи їхати не треба. У мене тут непоганий бізнес. Просто, наприклад, якщо медицини немає, то жодних грошей тебе не врятують. А її в нас немає взагалі. І все немає, що вже сприймається світом, як норма.
аватар davidos
це так
Показати ще »
аватар
Відповім на інші запитання про Нікосії
Додати фото
Завантажується...
Фото завантажено
×
Усі запитання
ще