Відгуки та розповіді про готелі Чехії

Розповіді туристів про Чехію додати розповідь
Відмінна поїздка до Європи
Хочу поділитися своїм враженням про поїздку «Прага – моє улюблене місто». Хочу подякувати команді професіоналів-водіїв Олександра та Володимира, а також нашому керівнику групи Ользі Губачовій.
 •  4 роки тому
"Празька казка" від 4 сезону. Ех, Ірино... Ірино!
Доброго дня, Відразу скажу, що у Празі ми не вперше. Любимо це місто, людей, атмосферу. Втім, туристи ми вдячні. Завжди шукаємо хороше та не акцентуємо увагу на негативі.
 •  4 роки тому
Моравське намисто. P.S.
Цей відгук мав називатися «Чехія без Праги», але Прага таки трапилася на нашому путі. Дорога додому. Але дорога нестандартна, спочатку ми поїдемо ще далі від дому – в Прагу.
 •  4 роки тому
Моравське намисто, або З першого разу у неї не вийшло...
Ні для кого на цьому сайті, особливо на форумі, не секрет мої нездорові відносини з Чехією, кожний раз у мене залишається багато місць, в яких хотілося би побувати, ну а Прага – це просто катастрофа, туди я хочу завжди.
 •  4 роки тому
Моравське намисто. Яроміржіце-над-Рокитною
Останній день подорожі Моравією. Завтра починаємо путь додому, але в зворотньому напрямку. А сьогодні остання перлинка. На цей день було три варіанти, а по факту здійснився четвертий.
 •  4 роки тому
Моравське намисто. Зноймо
До Вранова можна доїхати з Брно тільки з пересадкою в Зноймо, тому вибору на другу половину дня у нас не було. Автовокзал рядом з центром. Чудова нагода подивитися ще одне місто та пообідати.
 •  4 роки тому
Моравське намисто. Вранов над Диєй
Здавалося, що все найцікавіше вже відбулося. Вранов над Диєю на фото був симпатичний, не більше, як і Пернштейн в рекомендаціях побачити, якщо знаходишся в Брно. Наша поїздка була в суботу і в перший раз ми їхали з автовокзалу «Zvonarka» з безліччю платформ.
 •  4 роки тому
Моравське намисто. Валтіце
Взагалі не дуже вірно розділяти ці два замки, тому що навіть в списку UNESCO Ледніце-Валтицький комплекс. Їх поєднує 200 км² парків, лісів, які більше 300 років Ліхтнештейни перетворювали в єдиний ландашафт.
 •  4 роки тому
Моравське намисто. Ледніце
День, коли збулась ще одна моя мрія. В Ледніце мені дуже хотілось з того моменту, коли вперше побачила фото. Їхати з Праги – довго, якщо за один день, то годин шість дорога в два кінці, я так не люблю.
 •  4 роки тому
Моравське намисто. Пернштейн
Як я не хотіла їхати до Пернштейну… Це знакова пам’ятка цього регіону, але фортеця, та ще така брутальна, ні парку, ні квіточок. Але, коли з’явилося Лисіце, то вибір пав на Пернштейн.
 •  4 роки тому
Показати ще »