Моравське намисто. Боузов. Зоопарк Оломоуцу

13 липня 2020 Час поїздки: з 13 липня 2019 до 13 липня 2019
Репутація: +5056½
Додати до друзів
Написати листа

Замок Боузов (Hrad Bouzov). Наш перший виїзд з Оломоуцу. До Боузова потяг+автобус, повернення прямим автобусом. Перевага Боузова – він відкритий по понеділках, але в понеділок, коли ми були в Оломоуці, він був закритий. Тому завжди потрібно моніторити інформацію на сайті. В Боузов поїхали в суботу.

Не обійшлося зразу без пригоди. Потяг з запізненням виїхав з Оломоуцу, а час на пересадку був лише 7 хвилин. Їхати всього 25 хвилин. На пересадку ми вже не встигали. А тут ще й вийшли на одну зупинку раніше. Людей немає. Вокзал закритий – по вихідним не працює. Глянули розклад в інтернеті, на цій зупинці рідко що буває, тим більше в вихідні. Пішли до селища. Нам допомогли – визвали таксі і ми швидко доїхали до Боузова, не збилися з графіку, тому що нам важливо було встигнути на певний час, тому що в цей день за планом ще й Зоопарк. Відбулися легким переляком.

Боузов – казкова фортеця в мальовничому місці.


В суботу було багато весіль, але логістика була така, що свадьби та екскурсії не перетиналися, хоча ми й проходили через у кімнату, де відбувалися церемонії. Зручне взуття на товстій подошві – must have для Боузова, в дворі все вимощено крупною бруківкою.

Замок в гарному стані, багато інтересного подивитися.

Модний паркан.

Чудовий вид на замок з зупинки.

Але ми поспішаємо, нас чекає зоопарк. Зоопарк – класний. Він невеликий за розмірами, якщо порівнювати з Празьким. Розташований в чудовому місці, прекрасно вписаний в ландшафт.

Тварини знаходяться в хороших умовах, в деякі вольєри можна заходити всередину, там складна система дверей.

Мене в цей раз вразили жирафи. Потрапили на час годування і можна було з майданчика дати поласувати жирафам гілочками дерев. Повний релакс.

Ще вразили собаки. Багато місцевих приходили зі своїми вихованцями, сцени спілкування через сітку собак з тваринами із зоопарку – це щось особливе.

На зоопарк потрібно планувати дві години мінімум.

Зоопарк вразив настільки, що я людина, яка дуже спокійно ставиться до сувнірам і не п'є солодкий газовані напої, заради багаторазового стаканчика з якоюсь чупакаброю, купив цей стакан з Kofola Original, частина вартості йшла на утримання зоопарку. Маркетинг працює. Стакан на роботі, кожного разу з задоволенням п’ю з нього воду.

Поруч із зоопарком знаходиться Базиліка мінор. Місце дуже атмосферне, рекомендую. Базиліка з 2018 до кінця 2020 року на ремонті, всередину було не потрапити, але навіть зовні – велично і душевно одночасно. Здалеку теж виглядає вражаюче на вершині пагорба, ми кудись проїжджали повз.

День вийшов насиченим та різноманітним.

Моравське намисто, або З першого разу у неї не вийшло... >>>

Моравське намисто. Оломоуц >>>

Щоб додати або видалити фотографії в розповіді, перейдіть до альбом цієї розповіді
Схожі розповіді
Коментарі (8) залишити коментар
Показати інші коментарі …
аватар