Відгуки та розповіді про готелі Німеччини

Розповіді туристів про Німеччину додати розповідь
МІСТА БАДЕН-ВЮРТЕМБЕРГА
У попередньому оповіданні «Німеччина. Околиці Вельцхайма» я поділилася своїм захопленням природою землі Беден-Вюртемберг. Тут розповім про міста цієї землі, де я побувала влітку 2023 року.
 •  10 місяців тому
НІМЕЧЧИНА. Околиці Вельцхайму.
У травні та липні 2023 року я побувала на південному заході Німеччини у Баден-Вюртемберг, одній з 16 земель Німеччини. Жила у невеликому місті Вельцхайм. Welzheim - тихе німецьке містечко з обов'язковою площею та церквою, затишними будинками, кафе, барами та ресторанчиками.
 •  10 місяців тому
Гамбург та його околиці
Фото з Бергедорфа Це була дуже незвичайна подорож. Можна сказати перше у своєму роді. Хоча наші подорожі продовжують йти на повний хід, але постійні читачі вже явно помітили велику паузу в публікації оповідань.
 •  3 роки тому
Нью-Йорк – Амстердам – Берлін – Харків
Не була б ця невелика подорож такою "захоплюючою", якби не нинішня ситуація. Ми їхали на початку липня, коли Нідерланди та Німеччина були ще закриті для туризму. До останнього моменту вже в процесі поїздки не було ясно, чи потрапимо ми в точку призначення.
 •  3 роки тому
Перлина Північної Німеччини: острів Рюген
Ще півроку тому в наших сімейних планах на весну та літо 2020 стояла Чехія (Прага) та двотижнева відпустка в Туреччині в нашому улюбленому Кемері, в 5-зірковому готелі "все включено", але всім відомі події внесли гральні корективи в наші плани і, на жаль, все, що було заздалегідь заплановано, пішло ...
 •  4 роки тому
Неймовірні краси зимової Баварії
Зараз ми самі того не підозрюючи вирушимо в одну з найкрасивіших поїздок Європою – в Баварію! Рік тому я мав корпоратив в одному чудовому німецькому місті на озері Тегернзе.
 •  4 роки тому
Незвичайне відрядження до Берліна
Три тижні тому ми попрощалися ненадовго з Німеччиною. Тоді ми пройшли маршрут Вроцлав – Дрезден – Лейпциг і відлетіли з аеропорту Берліна. Тепер продовжуємо з того місця, де зупинилися, я прилетів у відрядження до Берліна!
 •  4 роки тому
Три ангари, які можуть змінити життя
У Мюнхені є найбільший у Європі (а може і у світі) технічний музей Deutsches Museum, Музей BMW, і окремий зал транспорту в Пінакотеку сучасності. Але ж баварцям все мало!
 •  4 роки тому
Новорічна Європа 2020
Хочу з усіма поділитися нашою раптовою та чудовою новорічною подорожжю до Вроцлава та Німеччини. Поїздку вигадали спонтанно, бо звідки не візьмись на голову впали зайві дні відпустки.
 •  4 роки тому
Вікенд у Берліні
У середині жовтня відвідали із сім'єю Берлін. Усього 3 дні, але море вражень. Ріка Шпреє Бранденбурзькі ворота Бундестаг Побували у Берлінському зоопарку (вхід для дорослого 15 євро), океанаріумі (5 євро).
 •  5 років тому
Показати ще »