Відгуки та розповіді про готелі Мюнхена

Розповіді туристів про Мюнхен додати розповідь
Неймовірні краси зимової Баварії
Зараз ми самі того не підозрюючи вирушимо в одну з найкрасивіших поїздок Європою – в Баварію! Рік тому я мав корпоратив в одному чудовому німецькому місті на озері Тегернзе.
 •  4 роки тому
Три ангари, які можуть змінити життя
У Мюнхені є найбільший у Європі (а може і у світі) технічний музей Deutsches Museum, Музей BMW, і окремий зал транспорту в Пінакотеку сучасності. Але ж баварцям все мало!
 •  4 роки тому
Найзабутнє відрядження до Німеччини
Найнезабутніше відрядження до Німеччини Чи ви коли-небудь потрапили в Орел і Решку в ролі ведучого із золотою карткою? У мене трапилося щось подібне і я досі перебуваю під враженнями від минулої подорожі до Німеччини.
 •  5 років тому
Відгук про тур «Вікенд бажань»
Тур «Уїк-енд бажань» від компанії «Алголь» відбувся з 2 по 6 серпня 2018 року. Ми наглядали його ще за півроку, читали програму, аналізували. У програмі туру було заявлено 5 міст: Краків, Прага, Мюнхен, Зальцбург та Відень.
 •  6 років тому
Готель K?nigshof Hotel в Мюнхені справжнісінькі Ошукани!
Хочу поділитись враженнями про готелі K? nigshof Hotel в Мюнхені і всіх попередити: Будьте уважні при заселенні - Вас можуть обдурити! Адже тут працюють справжнісінькі Ошуканці і вони можуть Вам запропонувати не той номер, як вийшло і з нами.
 •  6 років тому
Декілька днів у передріздвяному Мюнхені.
Самостійно організована подорож, акуратний добротний Мюнхен залишила про себе багато приємних спогадів, якими хочеться поділитися. Турфірми пропонують тури до Мюнхена, без трансферу тому я обійшлася без їхніх послуг.
 •  6 років тому
Октоберфест 2017
Вперше свято влаштували, коли кронпринц Людвіг одружився на принцесі Терезі, в честь якої і названо луг, де проходить фестиваль. Це сталося в жовтні 1810 р захід став щорічним, за ним закріпилася назва Октоберфест.
 •  7 років тому
Раджу
У номері балкон-аматорам покурити у плюс. Чайник, сейф, фен, рушники, зручні ліжка з прекрасними подушками – для мене у подорожі це важливо. Інтернет добре ловить у номері, розеток достатньо для заряджання сучасних гаджетів.
 •  7 років тому
Музей BMW
Музей BMW розташований в Мюнхені біля будівлі штаб-квартири BMW. Він присвячений історії BMW. В експозиції музею представлені автомобілі і мотоцикли BMW, створені за всю історію марки.
 •  7 років тому
Чоловіча подорож 2.
Так вийшло, що з одним зі своїх старовинних друзів не бачився вже кілька місяців. Московська метушня, діти, криза, лінощі і таке інше. І ось коли ми в двадцятий раз домовилися зустрітися і піти разом попити пивка, він зателефонував і сказав, що терміново відлітає в Мюнхен у невідкладних справах.
 •  9 років тому
Показати ще »


Ще про Мюнхен