Запитання про Німеччину

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання


Ще про Німеччину
2 місяці тому  •  немає підписників Відповідей немає
Планується поїздка на 50 чол. На 1д. В Трір та Люксембург. Цікавить російсько-/україномовний гід для супроводу в Трір, або Трір + Люксембург.
1 рік тому  •  1 підписник Відповідей немає
Допоможіть, будь ласка, розібратися: не зрозумію, кому вірити – дзвонила на гарячу лінію Візз двічі. У мене було питання про крісло для дитини 3 років - чи можу здати біля трапа безкоштовно. Один менеджер відразу сказав не можна. Тільки платно, а безкоштовно лише візок. А другий менеджер уточнював десь інформацію – я чекала на лінії. Сказав, можна здати біля трапа безкоштовно або коляску, або автокрісло щось одне. Не зрозумію, кому вірити? Як не потрапити? Дитині майже три роки, візок не беремо, а автокрісло потрібно. От і думала взяти. Але тепер не розумію, що робити. Можливо, хтось знає і зможе зорієнтувати.
3 роки тому  •  7 підписників 9 відповідей
Ніби дозволила Німеччина візити партнерів із третіх країн.
4 роки тому  •  4 підписника 3 відповіді
Діти, підкажіть, будь ласка! Тема, можливо, не в тему))) Не зовсім про туризм... Але, з іншого боку...)) Чи можна провозити медикаменти (по пластинці анальгіну, ібупрофену, лопераміду... ну типу аптечка з собою в подорож) в літаку авіалінії Ryanair? У ручній поклажі чи зареєстрованому багажі?
4 роки тому  •  8 підписників 14 відповідей
Чеська віза кл. "С", 90 днів. З України хочу полетіти до Нюрнберга або десь ближче до чеського кордону, а звідти до Чехії на місце роботи. На руках усі необхідні документи з місцем проживання та контрактом. Просто до Німеччини авіаквиток у 3 рази дешевше, ніж до Чехії. Хотілося заощадити час і не мучитися в автобусі.
4 роки тому  •  7 підписників 5 відповідей
Підкажіть, будь ласка, у соборі аудіогіди присутні чи тільки екскурсію треба брати, щоби щось послухати? На офіційному сайті собору жодних згадок про аудіогіди не бачу.
4 роки тому  •  4 підписника 5 відповідей
Плануємо подорож до Європи невеликою компанією. Хочемо скористатися орендою мінівену прямо з Москви. Які можуть бути проблеми? У чому можуть розлучитись на гроші? За рекомендації +100500 у карму :)
4 роки тому  •  6 підписників 5 відповідей
Виставка проходитиме у Кельні. Підкажіть, як краще - взяти апартаменти недалеко від Кельна та авто напрокат чи селитися в самому місті та користуватися громадським транспортом? Заздалегідь дякую за відповіді. У цих містах Німеччини вперше.
4 роки тому  •  4 підписника 18 відповідей
Прошу підказати, хто зараз літає до Мюнхена за найгуманнішими цінами. Поїздка планується влітку 2020 року, липень чи серпень. Можливо Інсбрук, хто знає) Меммінген не цікаво. Спасибі. З минулими та наступаючими святами.
4 роки тому  •  7 підписників 14 відповідей
Виникла проблема зі скасуванням бронювання, штраф великий – 680 євро, все перепробувала, щоб домовитися, не допомагає. Кредитну картку заблоковано, вчора готель намагався списати, але йому не вдалося. Подумала закрити рахунок, але потім дізналася про 30-денний період закриття для врегулювання питань. Як я зрозуміла, саме таких питань, як претензія готелю. Правильно? Чи варто закривати рахунок чи тільки гірше буде? Чи можливо, що за ці 30 днів їм буде легше списати? Чи може готель притягнути мене до відповідальності? Допоможіть, будь ласка, розібратись.
4 роки тому  •  6 підписників 5 відповідей
Після прильоту та проходження митниці за часом буде 23.10-23.49? Який транспорт у такий час ходить?
4 роки тому  •  4 підписника 24 відповіді
Показати ще »
Усі запитання
ще