Відгуки та розповіді про готелі Данії

Розповіді туристів про Данію додати розповідь
Зимовий Копенгаген
Копенгаген Заключна десята подорож 2018 року випала на Копенгаген. Це були, мабуть, найболючіші по переносах квитки. МАУ примудрилися двічі протягом останніх двох місяців скасувати цей рейс.
 •  5 років тому
Незабутня Гренландія
Каякінг у Гренландії Гренландія – це не дуже відоме місце для подорожей, у всякому разі для мандрівників із Росії. Коли ми зібралися влітку до Гренландії, наші друзі дивилися на нас із подивом.
 •  3 роки тому
Перше котяче кафе у Копенгагені.
Втомлені та задоволені, після насиченого дня ми поверталися до свого копенгагенського готелю. І раптом в одному з віконців побачили...кішку. Потім ще одну, і ще...Так, це котяче кафе!
 •  9 років тому
Я думав, що русалочка в Данії одна. Помилявся.
Коли настає день народження або якийсь ювілей, то доводиться приймати 30 – 40 осіб. І вони п'ють та жеруть. І знову жеруть і п'ють. І їм весело і добре, а ти під кінець дня валишся з ніг знесилений готуванням та наливанням.
 •  9 років тому
Морський круїз на т/г MUSICA
До круїзу збиралися давно. Хотілося побути пасажиром, адже раніше із чоловіком працювали на флоті. Знайшли цікавий круїз на 22 дні з Санкт Петербурга до Одеси, не були прив'язані до літака і це говорило про те, що можна брати багато багажу, адже в круїзі багато тематичних вечорів і треба дотримувати...
 •  10 років тому
Акваріум "Блакитна планета", Копенгаген
У березні цього року в Копенгагені відкрився новий акваріум Den Blå Planet (Блакитна планета), який є найбільшим акваріумом у північній Європі. http://www. denblaaplanet.
 •  10 років тому
Зорі Півночі (ч.2)
І так, продовження: День 7 – круїз по Согнефйорду і Флом (загальний кілометраж 520км = 8год) Цей день був одним з найпрекрасніших і найвидовищішних в турі. О 8-00 нас чекав невеличкий переїзд у Гудванген (150км=2год), а за вікном – сонечко, гори, ріки, водопади.
 •  10 років тому
Той самий Копенгаген
Моє ставлення до Копенагена тотально суб'єктивне. Об'єктивності тут немає місця, навіть не просіть її виявити. Немає жодного бажання! Вже не знаю яким лісовиком мене знову спонукало поїхати в цю тьмутаракань.
 •  10 років тому
Підкорення півночі… Скандинавія
Підкорення півночі… Скандинавія Гданськ, який відзначив у 1997 році своє тисячоліття, - місто неповторної краси, яке займає в історії Польщі особливе місце. Замок Мальборк – це найбільший середньовічний замок, один із еталонів цегляної готики, пам'ятник Світової спадщини людства.
 •  11 років тому
У Данії-як у казці!
Данія це казка! Ми приїхали на початку вересня, було не дуже холодно, з огляду на крижаний вітер, що дме з Балтики, нам довелося одягати теплі куртки, а яскраве сонце змушувало не знімати сонячні окуляри.
 •  13 років тому
Показати ще »