Відгуки та розповіді про готелі Домінікани

Розповіді туристів про Домінікану додати розповідь
Відпочинок за океаном під час пандемії
Переліт Azur Air був прямим, але довгим. 12 годин у тісному салоні літака дався важко. Таким же бортом ми минулого літа літали до Туреччини, але той політ тривав лише 2.
 •  3 роки тому
Відпочинок у Пунта Кана (Домінікана)
Отже, Домінікана, Пунта Кана (давно хотіли туди з'їздити). Їздили з 15 по 27 листопада 2020 (12 днів), путівку, як завжди, брали через «Поїхали з нами» у Anex-тур, летіли на Azuravia.
 •  4 роки тому
Cayo Levantado – райський острів для двох
Чому Домінікана? Хотілося відвідати саме Каріби у варіанті пляжної відпустки. Сам я колись по роботі 9 місяців був на Мартініці та Гваделупі (навіть оповідання є на ТурПравді) і сколесив їх вздовж і поперек.
 •  4 роки тому
Домініканські пригоди на Карибському морі!
Домініканські пригоди на Карибському морі! Ну, що готові послухати казку про екзотичний і далекий остров? Острів, який об'єднує в собі краси сейшельських пляжів, країна, що має місцями таку ж красу, як і Мальдіви.
 •  5 років тому
Маршрут на 13 днів по Домініканській республіці та витрати
Розповідь про подорож ще не опублікована, поки що маршрут і деталі поїздки) Чи так у Домініканській республіці красиво як і на інших екзотичних островах? Так, дійсно є пляжі побачивши яких ти дивуєшся наскільки красиві є місця на цій планеті.
 •  5 років тому
Смеркало 3. Домініканські враження
Безглузді почалися ще в літаку (рейс Бориспіль - Ла Романа). Дорога довга, летіти в Америку 13 годин безпересадково. Основних занять на цей час два: спати чи бухати і потім спати.
 •  5 років тому
Несезонна Домінікана
Можливо, деяких туристів цікавить, чи варто їхати до Домініканської республіки, не в сезон. Поділюсь своїм досвідом відпочинку, у червні 2018 року. Я прочитала багато різних коментарів та зрозуміла головне — треба пробувати!
 •  6 років тому
Почти отдых в пуна кане
Доброе время суток. Хочу поделится впечатлениями от своего прибывания в Доминиканской республике в начале декабря 2017года. Бардак начался на таможне: вскрыли замотанный в пленку чемодан і забрали яблоки.
 •  7 років тому
Літати чи не літати ще раз у Домінікану? Однозначної відповіді немає
З 24 грудня 2016 року по 03 січня 2017 року відбувся наш довгоочікуваний перший візит до Домінікану, точніше північну її частину Пуерто Плата. Організатором туру був Пегас, чартерну підтримку забезпечувала компанія «Північний вітер».
 •  7 років тому
Сиреніс зіпсувався
Їздив з дитиною 10 років на 22 дні у Sirenis Punta Cana Resort Casino & Aquagames, що в Домінікані, вдруге, бо перший сподобалося. Тепер усе погіршало. Вони минулого року отримали "пальмову гілку" до 17 років, і, мабуть, розслабилися, їм начхати на гостей.
 •  8 років тому
Показати ще »


Зараз в Домінікани

  до 3 лютого 2039