Відгуки та розповіді про готелі Хуан Доліо

Немає повідомлень про Хуан Доліо   Написати
Розповіді туристів про Хуан Доліо додати розповідь
Не чекайте багато
Відпочивали в готелі на початку лютого 2022 року. Заселення в номери з 15.00, але процедура стандартна, начепили браслети, залишаєте валізи і можна вже спокійно користуватися ресторанами та пляжем.
 •  2 роки тому
Відмінний готель
Заселення о 15.00 год. Корпус Суперіор 6. Кімната лоджії на сад 2 поверх. Все добре, від кімнати до прибирання. Басейни, море, харчування - СУПЕР. АНІМАЦІЯ Вище всяких похвал.
 •  2 місяці тому
Огидний відпочинок
Готель – четвірка. Не вірте тому, хто каже, що ця четвірка краща за багато п'ятірок - ні! Що сподобалось: 1. Пляж - природна густа тінь від виноградних дерев та пальм 2.
 •  3 роки тому
Дуже старий, холодильника немає в номері, сейф стародавній, сантехніка роздовбана
Перша лінія тому вибрали. Але! Сам пляж чудовий: пальми замість парасольок, лежаків і рушників - удосталь. А ось море - жабник, обгороджена маленька та дрібна акваторія, плавати нема де!
 •  4 роки тому
Супер))
Дуже гарна четвірка! Однозначно краща за більшість п'ятірок в Пунта Кані. Вдале розташування для тих, хто хоче спокійно відпочити.Єдиний мінус- там муніціпальні пляжі, тому більш чистий пляж тільки біля території готелю, далі багато сміття .
 •  5 років тому
Дуже пристойний готель
Привіт усім туристам, що їдуть або вже приїхали з готелю Корал Коста. Мене звуть Альберт Іванович Сьомін м. Бєлєв Тульської області. Відвідав цей готель із 08.05. 2018 до 16.
 •  6 років тому
НЕ ПОЩАСТИЛО. ОБЕРЕЖНО: КЛОПИ!
Я не вважаю себе вибагливим туристом, але від готелю залишився не в захваті. 1) "Колоніальний" стиль, у тому сенсі, що готель ремонтувався востаннє, мабуть, ще за часів колонізації Колумбом.
 •  7 років тому
Дуже гарний сервіс
Летіли авіакомпанією Ажур еір із Москви. 12 годин у літаку пролетіли не помітно, тому що літак комфортний, видають покривала, подушки, їсти тощо. перед цим ми літали авіакомпаніями флай дуба та іншими, де про комфорт взагалі ніхто не чув.
 •  7 років тому
Добре ловить Вай Фай скрізь, навіть у деяких місцях трохи на пляжі
Готель сподобався, тільки застарий і вимагає ремонту. Розташування на самому березі Карибського моря – класний вигляд! (ну це ж колишній Хілтон, тому і розташування класне, навіть праворуч від готелю знаходиться резиденція їхнього президента) Їжа якісна та багато різноманітності.
 •  7 років тому
Приємний готель
У готелі Coral Costa Caribe відпочивали з 08 січня до 19 січня. Обмовлюся відразу, що супер-пупер сервісу ніхто не очікував, летіли з відмінним настроєм і з неймовірним бажанням привезти додому з собою в пам'яті і серці тільки позитивні емоції, відобразити неймовірної краси картинки з нашої прекрасн...
 •  7 років тому
Показати ще »


Ще про Хуан Доліо