Відгуки та розповіді про готелі Пуерто Плата

Розповіді туристів про Пуерто Плата додати розповідь
Цілком хороший готель
Велика доглянута територія. Відмінне щоденне прибирання у номерах. Різноманітне харчування, гарний вибір м'яса, але мало фруктів та морепродуктів. Гарна анімація. Рибний ресторан а ля карт потворний, не витрачайте час.
 •  4 роки тому
Краще ніж Єгипет, В'єтнам, Таїланд і, тим більше, Туреччина !!!
Дуже пристойно! Також були в цьому готелі в той же час, що й у попередніх відгуках, з 11 по 21 березня з Пегасом та Нордвіндом. В принципі, все описано вже для тих, хто збирається, деякі моменти.
 •  5 років тому
Хороший готель для своєї ціни, але треба бути готовим.
Пишу відгук перший раз, тому за орфографію вибачте. Хочу коротко без зайвої лірики підготувати майбутніх туристів до можливих сюрпризів. Хочу нагадати, що це моя думка про відпочинок у Пуерто Плато, а висновки зробить кожен сам.
 •  5 років тому
Riu не підвів!
Ми відпочивали в готелі всією великою родиною. Добиратися до готелю близько години, але воно явно того варте. Готель – це великий комплекс з 3 готелів, і можна ходити гуляти, обідати та снідати.
 •  6 років тому
Океан незабутній.
Відпочивали з чоловіком у цьому готелі з 24 лютого до 7 березня. У нас була біла вілла з видом на футбольне поле, номер 926 на другому поверсі. Нам сподобалося. Красиве місце.
 •  6 років тому
Для своєї вартості зимовий відпочинок виявився просто божественним.
Ми з подругою провели чудовий час у готелі Riu. Готель знаходиться в чудовому місці, з шикарним пляжем і океаном, таким різним, з великими хвилями і тихою лагуною. Але в основному вода навіть у лагуні хвилююча, хоча ми були від цього лише у захваті.
 •  6 років тому
гарний сімейний готель
Дуже довго вибирали готель та вирішили зупинитися на ньому! І правильно зробили, готель спокійний затишний і тихий, їздили з дітьми дуже зручно, годували на забій, їжі було багато різноманітної, наприклад, курка, свинина, яловичина, рис, різні макарони, картопля фрі, всі овочі, нарізка сиру різного ...
 •  6 років тому
Відмінний готель у тихій бухті.
Готель хоч і стоїть на узбережжі Атлантики, але через розташування в бухті купатися було одне задоволення. Пляж нам сподобався більше, ніж у Пунта-Кані, де ми відпочивали минулого року, бо хвилі практично відсутні і можна купатися щодня.
 •  6 років тому
У готелі ремонт!
Готель вибрали по акції, з усіх пропозицій був один 11 +1 день за ті ж гроші, що інші готелі по 9-10 днів. У готелю відмінне розташування, прямий на березі Атлантичного океану.
 •  6 років тому
Весело, чисто, гарно.
Почну з того, що відпочинок у Пуерто Плата кардинально відрізняється від відпочинку у Пунта-Кані. У Пунта-Кані білий пісок і океан глибше, але Пуерто Плата - це відпочинок, що є коктейлем з прекрасного гірського повітря і дрібний теплий океан, який чудово підійде для дітей.
 •  6 років тому
Показати ще »


Ще про Пуерто Плата