Відгуки та розповіді про готелі Баваро

Немає визначних пам'яток Баваро
Немає повідомлень про Баваро   Написати
Розповіді туристів про Баваро додати розповідь
Нічого страшного, поки не поранишся і не буде потрібна медична допомога...
Це типовий південноамериканський "все включено", нічого особливого, хороша їжа, чудовий океан, нічого особливого, але якщо ви потрапите в аварію - ви облажалися! Просто хочу бути ясним: я був абсолютно тверезий, повертався з пляжу, плануючи піти пообідати.
 •  2 місяці тому
Готель сімейного типу з багатьма недоліками
Головний плюс готелю - великий "water pool", чи аквапарк для дітей. 1)Кожний вечір о 9 pm що для дітей, Superhero show, Акробати, Lion King. 2)лазерне шоу одне й те саму кожного вечора о 8:45 3) великі басейни, як для дітей так и для дорослих 4)безкоштовний нормальний вай-фай, за додоткову плату ...
 •  8 місяців тому
Шикарний готель
За замовчуванням нам потрапив номер у корпусі № 1 навпроти дискотеки, яка триває до 3-ї години ночі щодня. Тому довелося домовлятися – базова іспанська мова та коробка цукерок, привезена з Києва, і нам дали номер у корпусі №3, де спокійніше.
 •  2 роки тому
Гнилий ремонт, який може вас покалічити, і ви ще за це заплатите
Не рекомендую! На данний момент все ще в цьому готелі. Після 20-годинної дороги з Єкатеринбурга лягли спати. Прокинулися від гуркоту у ванній кімнаті. Лопнула скляна перегородка.
 •  3 роки тому
Негостинний готель із расистами серед персоналу
Готель на 5* не тягне. Я йому дав би 3-4 зірки максимум. Після довгого перельоту Анекс навіть не спромігся дати води всім в автобусі. Як тільки нас привезли до готелю, склалося враження, що нас не чекали.
 •  3 роки тому
В цілому гарний готель
Перше враження про готель – шок. "Хочу додому". Але згодом починаєш помічати плюси, яких у результаті стає більше ніж мінусів. Тож почнемо з первісного жаху. . . Номери давно не оновлювалися.
 •  3 роки тому
Чудовий готель, рекомендую!
Готель 2018, чисто, комфортно, номер просторий, красивий широкий пляж з пальмами, величезний басейн, 8 ресторанів, 5 барів, дорогий алкоголь, все це входить у вартість туру.
 •  3 роки тому
Неймовірна атмосфера
Відпустка була спонтанна, перша поїздка в Домінікану) Готель обирала швидко і навмання. Тільки після бронювання почитала відгуки... трохи так задумалась, згадала як турагент інший готель пропонував) Але відступати було нікуди, і кинулись ми на зустріч пригодам: 1.
 •  3 роки тому
Найгірший готель!
Я не знаю, як пощастило іншим людям, тому що відгуки про готель досить добрі. І так особисто нам не пощастило конкретно. Почнемо з того, що не летить відпочивати не в сезон, так як ми потрапили на водорості, океан, як болото на вид (фото прикріплю) Водорості жахливі, коли приїхали, їх вивозили тачк...
 •  3 роки тому
Нормальний готель
Готель вибрали за порадою турагенції, оскільки це іспанська мережа готелів. Заселення пройшло швидко, після приїзду номери були готові. Територія Оцінка: 4 Територія готелю невелика, але дуже доглянута, багато пальм, зкзотичних рослин, квітів.
 •  3 роки тому
Показати ще »


Ще про Баваро