Відгуки та розповіді про готелі Байаїбе

Розповіді туристів про Байаїбе додати розповідь
Готель захоплення!
Він дуже великий, реально на 4-й день десь ми вирішили обійти його весь нарешті. Думаю навіть на повне завантаження місць всім вистачить. Багато басейнів, багато ресторанів.
 •  3 роки тому
Виставлення рахунку
Скажу одразу – було все відносно добре, ми не звертаємо уваги на дрібниці. Але! ! Увага! Готель виставляє рахунок за послуги, якими не користувалися. При виїзді з готелю (вже перед відправленням автобуса) виставляють рахунок за користування Wi-Fi PREMIUM.
 •  5 років тому
Жахлива їжа, старий готель
Почну з того, що у відгуку я постараюся максимально повно, об'єктивно та адекватно описати всю суть перебування в цьому готелі, а також нюанси відпочинку Домініканської республіки.
 •  5 років тому
Готель непоганий, але за раннє заселення треба платити 30 $, сейф платний теж
Почну з перельоту. Не знаю, як бізнес-класом, а економом на Azurair 11 год летіти ну зовсім некомфортно. Годували 2 рази на політ. Приїхали в готель рано-вранці, довелося за раннє заселення платити 30 $.
 •  5 років тому
Стиснуто але у справі)
Мій відгук буде стиснутий і я постараюся пробігтися всіма пунктами і нічого не забути. Персонал працює чітко, але російськомовного персоналу немає ніде. В основному іспанська або англійська.
 •  5 років тому
Гарний невеликий готель
Відпочивали з чоловіком у грудні. Вибирала готель, щоб догодити чоловікові-рибалці))) Готель на скелястому березі, а значить є шанс упіймати рибку на Карибському морі) І все вийшло!
 •  5 років тому
ЦЕ ЖАХ!
Я не знаю хто пише про гарний відпочинок у цьому готелі. Після того, як я рекламувала відпочинок у Домінікані своїм друзям зі мною взяли тур та поїхали 8 людей. Путівки брали до Анекс туру.
 •  5 років тому
Чи не якісне обслуговування
По дорозі в готель виявилося якесь глушина, навколо сміття, але на це не стали звертати увагу, приїхали в готель о 10 ранку, за підсумками до 15 години чекали заїзду, запропонували почекати біля бару, переодягнути запропонували відповідно у вестибюлі ресепшн.
 •  6 років тому
Хороший готель. Відмінне харчування.WiFi на всій території.
Приїхали увечері. Заселили одразу. Харчування відмінне. Було розірвано шланг душу. Зробили після 3 звернення, коли попросив змінити номер. Піщаного пляжу немає, але кожні півгодини автобус возить.
 •  6 років тому
не для всіх
Були у січні 2018 З початку спільне потім наше. У ресторані половина їжі тухла. Поясню. Зона ресторану на вулиці. Без зони кондиціювання. На вулиці 28, а на роздачі гарячих страв всі 50.
 •  6 років тому
Показати ще »


Ще про Байаїбе