Відгуки та розповіді про готелі Бока Чіка

Розповіді туристів про Бока Чіка додати розповідь
Море та Wi-Fi на 5, їжа та напої на 3
Спиратимуся на відгук Райана, як на найповніший. Купівля путівки – Тінькофф Травелата, ціна у всіх однакова, а тут 3% кешбек. За 10 ночей на двох з "різдвяною вечерею" 155т.
 •  2 роки тому
Жахливий готель
Дуже хочу застерегти від цього місця туристів. Відпочивали тут 16-27.11. 2021. Якщо у вас день народження – вас ніхто не привітає. Не чекайте. Нас поселили у номер 1501 (garden).
 •  3 роки тому
Готель дешевий
Готель дешевий, Пегас завозить туристів із Росії літаками. У цьому готелі 98% росіян, до цього треба бути готовим, як у місцевому пансіонаті. Людина 500 заїхали з нами одночасно, при такій масовості та сервіс відповідна: лежаки займають з 5 год ранку (для інфо - світанок о 7 год), лежаки брудні та ...
 •  4 роки тому
Відгук про готель Be Live Experience Hamaca Garden
Готель вибирала самостійно, він був найнижчим у ціновій категорії серед наданих варіантів. Я знала, що будуть незручності, але я не знала, що будуть настільки. У мене дуже великі претензії до готелю.
 •  4 роки тому
Чудовий готель!
Збиралися швидко і не туди...))) Підвернулась путівка дуже дешево - зібралися за 5 днів. Читали, що найкраще місце для відпочинку в Домінікані – це Пунта Кана, але, як завжди, відіграла роль ціна путівки.
 •  3 роки тому
Для невибагливих!
Готель звичайно простенький, але й ціна на нього за Домініканськими мірками дуже хороша. Плюс сам район кому потрібне дрібне море і абсолютно без хвиль взагалі ідеально. Але дуже багато людей на пляжі про усамітнення навіть не може бути мови плюс дуже багато місцевих.
 •  5 років тому
Відповідність ціни та якості
Відпочивала в готелі 11 днів, відпустка була не запланована, тому бюджет обмежений. Вважаю, цей готель чудовим вибором, непогана якість за чудовою ціною. Почну з того, що було гаразд.
 •  5 років тому
Не раджу!
І так почну з того, що зараз ми знаходимося тут. І якби була можливість переобрати інший готель чи країну, я зробила б це. Почнемо з того, що тут просто не люблять росіян.
 •  6 років тому
Про життя в готелі
Вчора повернулися із сонячної Домінікани))) Небагато про відпочинок у цьому готелі. Про номерний фонд. Так, мабуть, просто 4*. Багато читали відгуків до поїздки, причому діаметрально протилежних.
 •  6 років тому
Хамак Гарден 2018 – це здорово!
Супервідпочинок у вересні 2018, Бока Чіка Хамака Гарден! Переліт з Москви до аеропорту Пунта-Кана 12 годин, компанія Nordwind, годують 1 раз (так, це сумно, але якщо взяти з собою ковбаски та в д'ютику запивки, то все стає веселіше).
 •  6 років тому
Показати ще »


Ще про Бока Чіка