Готель дешевий

Написано: 26 Січня 2020
Час поїздки: 23 Січня — 2 лютого 2020
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку
Ваша оцінка готелю:
3.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 1.0
Сервіс: 2.0
Чистота: 1.0
Харчування: 5.0
Інфраструктура: 8.0
Готель дешевий, Пегас завозить туристів із Росії літаками. У цьому готелі 98% росіян, до цього треба бути готовим, як у місцевому пансіонаті.
Людина 500 заїхали з нами одночасно, при такій масовості та сервіс відповідна: лежаки займають з 5 год ранку (для інфо - світанок о 7 год), лежаки брудні та рвані; не встигли поїсти у перші півгодини сніданку, обіду чи вечері - келихів та чашок для чаю не буде, тільки одноразові стаканчики; всі напої в пластиці, скла не чекайте; столи чисті теж тільки на початок, далі просто їж у смітнику; номери старі (рік побудови 1937), в номерах немає фена, чайника, немає міні-бару, хоч Пегас і заявляє на сайті про їх наявність, при зустрічі відразу оголошують, що це все буде тільки в номерах Біч, і немає цього всього схоже на всіх номерів Гарден просто тому, що не вистачає потужності електрики, навіть зі світлом та водою постійно проблеми. Сантехніка також давня, брудна, працює періодично.
З гарного пляжу з дрібним піском, територія велика, картинки на фотках красиві. Представники Пегаса відверто відмахуються від усіх претензій, займаються тільки продажем екскурсій, на претензію забезпечити номер феном відповіли, що фен буде тільки, якщо купимо у них екскурсію (Павло), тут неможливо поміняти номер, менталітет співробітників готелю – пофігізм повний і за такої підтримки Пегаса це псує все враження про відпочинок та країну в цілому. Ясно, що ми заощадили, але я не просила нічого, щоб не оплатила, Пегас нормально заробляють, і їх не хвилює, що при цьому покупців вони обдурюють.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал