Відгуки та розповіді про готелі Ла Романа

Немає повідомлень про Ла Романа   Написати
Розповіді туристів про Ла Романа додати розповідь
Жахливо!!!!!!
Ніколи! важливо! Мене пограбували під час мого перебування на віллі в Каса-де-Кампо, охорона Коста просто проігнорує ваші прохання провести розслідування або звернутися до поліції.
 •  1 рік тому
Несезонна Домінікана
Можливо, деяких туристів цікавить, чи варто їхати до Домініканської республіки, не в сезон. Поділюсь своїм досвідом відпочинку, у червні 2018 року. Я прочитала багато різних коментарів та зрозуміла головне — треба пробувати!
 •  6 років тому
Поринути у мрію.
Неймовірної краси природа, чудовий спокійний пляж, але сімейний готель, і дуже тихий, ніяких розваг і в 11 вечора він майже повністю вимирає. Цей момент треба враховувати, перш ніж вибрати цей готель, ми шукали саме таке тихе та гарне місце.
 •  6 років тому
Загальне враження від готелю лише гарне, можу його рекомендувати.
Добрий день. У Домінікані відпочивали вже багато разів, чомусь про цей готель раніше не чули. Їхали по "гарячій" путівці від Travel Professional Group. По роботі туроператора скажу, що все було чітко організовано, жодної проблеми не виникло, менеджери завжди на зв'язку.
 •  6 років тому
Гарний готель із лагуною для дітей.
Відпочивали у Домінікані вже не вперше. Літаємо завжди з дитиною, і переважно завжди відпочивали в Пунта-Кані. Через постійні хвилі з боку океану дитині доводилося здебільшого купатися в басейні, що мало може сподобатися.
 •  7 років тому
Неоднозначний готель зі своєю специфікою
З 24 червня 2017 року по 04 липня 2017 року відбувся наш несподіваний другий візит до Домінікану. Цього разу в її південну частину Пунта Кана, а ще, точніше, у село Байяхібе.
 •  7 років тому
Море як море ну непрозоре та й що?
Багато хто пишуть у відгуках що не сподобалося море. Та каламутне, та не прозоре та й що. Зате пологий вхід у воду до глибини не далеко. І трави нема. З маскою тут робити нічого але якщо просто любите купатися, то це нічим не завадить.
 •  7 років тому
Відпочивали з чоловіком у цьому готелі два тижні.
Відпочивали з чоловіком у цьому готелі два тижні. Все сподобалося дякую персоналу за обслуговування. Кухарям за смачну їжу. Сподобалися екскурсії та розваги в готелі. І обійшлося все за нормальною ціною.
 •  8 років тому
Чекали більшого
Якщо є з чим порівнювати, то їхати туди ми не радимо, , , Мошкара (яка кусається - потім все свербить) в кімнатах, біля басейнів, на рецепшині і на морі. На наші скарги адміністрація порадила нам купити фумігатори!
 •  13 років тому
Відпочинок на болоті
Готель розташований на березі глибокої затоки в гирлі якого знаходиться острівець. Крім того, споруджені штучні дамби, що разом практично повністю перешкоджає доступ свіжої морської води.
 •  13 років тому
Показати ще »


Ще про Ла Романа