Відгуки та розповіді про готелі Пунта Кана

Розповіді туристів про Пунта Кана додати розповідь
Якнайбільше таких готелів 4*
У захваті від готелю - якнайбільше таких готелів 4*. Навіть зняла докладний огляд готелі. Тінистий пляж навіть у несезон для нас - а саме в сонцепек травень-вересень у Домінікані - ідеальне місце для відпочинку.
 •  10 місяців тому
Все відмінно
Готель перевершив усі мої очікування, величезна доглянута територія, чудовий аквапарк. Багато барів та ресторанів, 7 Аля карт, кожен з яких можна відвідати безкоштовно по разу за весь період відпочинку.
 •  11 місяців тому
Готель на 3-
Відпочивали у середині листопада 2021 року. Відпочинок не сподобався категорично та ще й з оператором АнехТур. Харчування в готелі огидне, є крім рису та макаронів нічого.
 •  1 рік тому
Негостинний готель із расистами серед персоналу
Готель на 5* не тягне. Я йому дав би 3-4 зірки максимум. Після довгого перельоту Анекс навіть не спромігся дати води всім в автобусі. Як тільки нас привезли до готелю, склалося враження, що нас не чекали.
 •  1 рік тому
В цілому гарний готель
Перше враження про готель – шок. "Хочу додому". Але згодом починаєш помічати плюси, яких у результаті стає більше ніж мінусів. Тож почнемо з первісного жаху. . . Номери давно не оновлювалися.
 •  1 рік тому
Неймовірна атмосфера
Відпустка була спонтанна, перша поїздка в Домінікану) Готель обирала швидко і навмання. Тільки після бронювання почитала відгуки... трохи так задумалась, згадала як турагент інший готель пропонував) Але відступати було нікуди, і кинулись ми на зустріч пригодам: 1.
 •  1 рік тому
Гарний готель за власний кошт
Друзі, хочу поділитися з вами та порекомендувати готель у Домінікані vista sol punta Cana 4* при розміщенні в номерах підвищеної комфортності з видом на океан. Я сама турагент з Санкт-Петербурга.
 •  1 рік тому
Жахливий готель!
Усім хто збирається витратити не маленькі гроші, пропоную добре подумати перш ніж купувати путівку в найогидніший готель! Почну з того, що ми сплатили концепцію даймонд клаб, яка взагалі нічого не означає!
 •  1 рік тому
Готель нам сподобався, і відпочинок загалом теж
Готель нам сподобався, коли ми їхали на відпочинок, вже знали, що океан буде брудне від водоростей, тому спочатку забронювали собі номер з басейном. Це дуже зручно, коли в тебе є свій басейн, ти можеш у будь-який час доби в ньому викупатися, і вночі та рано вранці (коли загальні басейни ще закриті).
 •  1 рік тому
Отель на 9,9*. Рекомендую
Выбирали отель по отзывам на наличие водорослей. Так как в 2021 году большой наплыв саргасов, не хотелось из-за них растраиваться по приезду. За 2 дня до вылета были свободные места на рейс и мы полетели.
 •  1 рік тому
Показати ще »


Ще про Пунта Кана