Відгуки та розповіді про готелі Пунта Кана

Розповіді туристів про Пунта Кана додати розповідь
Якнайбільше таких готелів 4*
У захваті від готелю - якнайбільше таких готелів 4*. Навіть зняла докладний огляд готелі. Тінистий пляж навіть у несезон для нас - а саме в сонцепек травень-вересень у Домінікані - ідеальне місце для відпочинку.
 •  1 рік тому
Все відмінно
Готель перевершив усі мої очікування, величезна доглянута територія, чудовий аквапарк. Багато барів та ресторанів, 7 Аля карт, кожен з яких можна відвідати безкоштовно по разу за весь період відпочинку.
 •  1 рік тому
Готель на 3-
Відпочивали у середині листопада 2021 року. Відпочинок не сподобався категорично та ще й з оператором АнехТур. Харчування в готелі огидне, є крім рису та макаронів нічого.
 •  1 рік тому
В цілому гарний готель
Перше враження про готель – шок. "Хочу додому". Але згодом починаєш помічати плюси, яких у результаті стає більше ніж мінусів. Тож почнемо з первісного жаху. . . Номери давно не оновлювалися.
 •  1 рік тому
Гарний готель за власний кошт
Друзі, хочу поділитися з вами та порекомендувати готель у Домінікані vista sol punta Cana 4* при розміщенні в номерах підвищеної комфортності з видом на океан. Я сама турагент з Санкт-Петербурга.
 •  1 рік тому
Жахливий готель!
Усім хто збирається витратити не маленькі гроші, пропоную добре подумати перш ніж купувати путівку в найогидніший готель! Почну з того, що ми сплатили концепцію даймонд клаб, яка взагалі нічого не означає!
 •  1 рік тому
Готель нам сподобався, і відпочинок загалом теж
Готель нам сподобався, коли ми їхали на відпочинок, вже знали, що океан буде брудне від водоростей, тому спочатку забронювали собі номер з басейном. Це дуже зручно, коли в тебе є свій басейн, ти можеш у будь-який час доби в ньому викупатися, і вночі та рано вранці (коли загальні басейни ще закриті).
 •  1 рік тому
Отель на 9,9*. Рекомендую
Выбирали отель по отзывам на наличие водорослей. Так как в 2021 году большой наплыв саргасов, не хотелось из-за них растраиваться по приезду. За 2 дня до вылета были свободные места на рейс и мы полетели.
 •  1 рік тому
Нет океана!
Готель обрали по рекомендаціях туроператора. Відпочинок обирала сама, так як це був сюрприз на день народження чоловікові. Вперше хочу замітити що готель новий, відпочиває переважно місцевий контингент.
 •  1 рік тому
Готель нормальний
Готель вибрали через низьку вартість і не пошкодували. Пляж з водоростями, але їх щодня намагаються прибрати трохи ліниві працівники (пляжі поруч не прибирають взагалі), купатися можна, водорості не заважають, через те, що з прибирають, вони не пахнуть, так що пляж на 8 з 10 питання сезонності.
 •  1 рік тому
Показати ще »


Ще про Пунта Кана