Відгуки та розповіді про готелі Пунта Кана

Розповіді туристів про Пунта Кана додати розповідь
Якнайбільше таких готелів 4*
У захваті від готелю - якнайбільше таких готелів 4*. Навіть зняла докладний огляд готелі. Тінистий пляж навіть у несезон для нас - а саме в сонцепек травень-вересень у Домінікані - ідеальне місце для відпочинку.
 •  2 роки тому
Все відмінно
Готель перевершив усі мої очікування, величезна доглянута територія, чудовий аквапарк. Багато барів та ресторанів, 7 Аля карт, кожен з яких можна відвідати безкоштовно по разу за весь період відпочинку.
 •  2 роки тому
Готель на 3-
Відпочивали у середині листопада 2021 року. Відпочинок не сподобався категорично та ще й з оператором АнехТур. Харчування в готелі огидне, є крім рису та макаронів нічого.
 •  2 роки тому
Гарний готель за власний кошт
Друзі, хочу поділитися з вами та порекомендувати готель у Домінікані vista sol punta Cana 4* при розміщенні в номерах підвищеної комфортності з видом на океан. Я сама турагент з Санкт-Петербурга.
 •  3 роки тому
Жахливий готель!
Усім хто збирається витратити не маленькі гроші, пропоную добре подумати перш ніж купувати путівку в найогидніший готель! Почну з того, що ми сплатили концепцію даймонд клаб, яка взагалі нічого не означає!
 •  3 роки тому
Готель нам сподобався, і відпочинок загалом теж
Готель нам сподобався, коли ми їхали на відпочинок, вже знали, що океан буде брудне від водоростей, тому спочатку забронювали собі номер з басейном. Це дуже зручно, коли в тебе є свій басейн, ти можеш у будь-який час доби в ньому викупатися, і вночі та рано вранці (коли загальні басейни ще закриті).
 •  3 роки тому
Отель на 9,9*. Рекомендую
Выбирали отель по отзывам на наличие водорослей. Так как в 2021 году большой наплыв саргасов, не хотелось из-за них растраиваться по приезду. За 2 дня до вылета были свободные места на рейс и мы полетели.
 •  3 роки тому
Нет океана!
Готель обрали по рекомендаціях туроператора. Відпочинок обирала сама, так як це був сюрприз на день народження чоловікові. Вперше хочу замітити що готель новий, відпочиває переважно місцевий контингент.
 •  3 роки тому
Готель нормальний
Готель вибрали через низьку вартість і не пошкодували. Пляж з водоростями, але їх щодня намагаються прибрати трохи ліниві працівники (пляжі поруч не прибирають взагалі), купатися можна, водорості не заважають, через те, що з прибирають, вони не пахнуть, так що пляж на 8 з 10 питання сезонності.
 •  3 роки тому
Чудовий готель! Шикарний медовий місяць!
Ще будучи на відпочинку, захотіли написати відгук про готель, т. я. з першого дня просто кайфували від обстановки, персоналу, їжі тощо, тощо. Але зібралися тільки зараз, тож за пунктами: 1.
 •  3 роки тому
Показати ще »


Ще про Пунта Кана