Запитання про Пунта Кана

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання
631 підписники будуть
повідомлені про запитання
Теми запитанняа

Запитання на тему «Країни та міста»
Вперше летимо до Домінікану з Києва Azur air у середині грудня. Підкажіть, як проходить переліт і які тонкощі потрібно знати для перельоту та відпочинку туди та назад?
Вперше летимо до Домінікану з Києва Azur air у середині грудня. Підкажіть, як проходить переліт і які тонкощі потрібно знати для перельоту та відпочинку туди та назад?
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Підписатися
4 підписника  • запитала 2021-11-183 роки тому
Відповіді  •  7
аватар ngorina
У вас, швидше за все, прямий переліт, близько 12 годин. Бронюєте місця по два пасажири, крісла по 4 пасажири дуже незручні, дуже тісно. Назад місце немає можливості забронювати тому що вже посадять.
Раджу доплатити і купити відразу місця, беріть із собою снеки на перекушування, фільми для перегляду або книгу.
У літаку можуть бути діти, які плачуть, тат нічого не врятує. На дорогу назад у літаку всю дорогу плакала дитина і спати ніяк не вийшло, були дуже втомлені.
Годують 2 рази на польоті, але краще взяти ще щось. Напої за гроші, ціни а ля 300 грн за сік ;)
Летіти досить складно, але терпимо. Ми ходили по колу літака, щоб хоч якось убити час
аватар Vovanovich
Розрахунок по багажу до 15 кг сумка на людину, сумувати не можна, беріть гаджети, щоб слухати музику і дивитися фільми, також візьміть берюші. З'їжте всю їжу до посадки літака в Домінікані. Візьміть ручку для заповнення міграційних карток.
аватар Miss_girl
Дякую за відповіді. А на інші курортні рейси 23 кг, в Домінікано точно 15?
аватар Vovanovich
Так, це далекомагістральний.
аватар 0676307776
Доброго дня. Тиждень тому повернулися з Домінікани. Там вже вдруге за два роки. Постараюся прояснити ситуацію. відкидаються. Якщо Ви не дуже великі, кг до 100 то буде комфортно, якщо більше то бізнес клас або місця в 1 ряду. Нам під 60 перельоти перенесли добре. . Харчування 2 рази і якщо не дуже вибагливі то голодними не будете. Если берете з собою, то в Домінікані все потрібно викинути. Продукти до ввезення не дозволяють. літак летить 1е21 годин,назад 10-10,40.Зараз ні чого заповнювати не потрібно,тільки електронний код за 721 години туди і назад.Показуєте при прильоті та відльоті на телефоні або роздрукований.Багаж строго 15 кг. на людину та 7 кг ручна до
аватар 0676307776
Візьміть з собою простий трійник для резеток. Не у всіх готелях є роз'єми під зарядку гаджетів тому потрібно буде купувати перехідник ціна 2-4 дол. в нього вставляєте трійник і три точки доступу. Крем від засмаги не беріть 59 як пишуть, вистачить і 30 і то перші дні. Будуть питання відповім. Домінікана це Все. Злітали один раз, полетіли влітку в Туреччину, все чудово, але вже не те. У листопаді полетіли знову в Домінікану.
аватар Miss_girl
Дякую за детальну відповідь!
аватар
Відповім на інші запитання про Пунта Кана
Додати фото
Завантажується...
Фото завантажено
×
Усі запитання
ще